Programsız Sistem Hızlandırma FPS Arttırma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lApRaNaXl

Üyecik
İyi akşamlar arkadaşlar bir çok aradaşımızın karşı karşıya kaldığı bir problemdir, oyunlarda fps düşümü kasma bunun için bir video çekmiştim, bunları uygular iseniz sıkıntınız çözülebilir büyük ölçüce iyi forumlar :)

alihanabi

Asistan
Herşeyi anlarımda prefetch ile ne alakası var şu fps nin herkeste aynı düşünce var. Onun fps ile bi alakası yok :/

lApRaNaXl

Üyecik
Herşeyi anlarımda prefetch ile ne alakası var şu fps nin herkeste aynı düşünce var. Onun fps ile bi alakası yok :/

Prefetch klasörü ne işe yarar?

Bilgisayarı her açtığınızda Windows bilgisayarınızı izler. Hangi programları sık sık kullanıyorsunuz bunları tespit eder ve bunlar ile ilgili bilgileri küçük dosyalar halinde prefetch klasörüne kaydeder.
Bir sonraki bilgisayarı açtığınızda bu programlara daha hızlı çalışmanız için prefetch klasörüne kaydedilen bilgilerden yararlanır.

O klsörde gereksiz dosyalar bulunması bazı işlerinizi yavaşlatabilir kısaca..

orcnd

Dekan
güzel bir video olmuş. nvidia ayarlarını hep yaparım fps düşüklüğü olacağına kalite düşük olsun.

İyi akşamlar arkadaşlar bir çok aradaşımızın karşı karşıya kaldığı bir problemdir, oyunlarda fps düşümü kasma bunun için bir video çekmiştim, bunları uygular iseniz sıkıntınız çözülebilir büyük ölçüce iyi forumlar :)

Ben de NVIDIA kullanıyorum ama sağ tık yapınca NVIDIA denetim masasına geçiş yapabilmem için bulunan bir seçenek yok.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben de NVIDIA kullanıyorum ama sağ tık yapınca NVIDIA denetim masasına geçiş yapabilmem için bulunan bir seçenek yok.
Ups ! Güncelleştirince düzeldi.

stat counter