Programala öğrenmek isteyenler için BÜYÜK FIRSAT

Bu konuyu okuyanlar

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Codecademy, Corona'dan dolayı #EvdeKal 'a özen yıl sonuna kadar öğrencilere ücretsiz pro hesabı veriyor. Tek yapmanız gereken .edu.tr ile biten bir eposta adresi ile kayıt olmak. Sistem direk pro hesabı veriyor.

Son düzenleyen moderatör:

alsousolo

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
kanka burda ne ogrenecegiz biraz anlatsana hayatta ne işime yarayacak mesela ona gore katılmak isterim

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
Ben üniversiteye gitmiyorum nasıl sonu edu.tr li e-posta alabilirim veya bunun temel eğitimide yapılamıyor sürekli proya geç diyo

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Bu site iyidir. React temellerini burada atmıştım. Ama belli bir seviye ingilizce gerekiyor.

xCode

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ben üniversiteye gitmiyorum nasıl sonu edu.tr li e-posta alabilirim veya bunun temel eğitimide yapılamıyor sürekli proya geç diyo
Aslında çoğu dersleri ücretsiz. Yapabiliyor olman lazım. Tekrar bakar mısın iyice?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Edu.tr uzantılı posta adresini sadece üniversiteler veriyor diye biliyorum. AÖF okuyanlara da edu.tr uzantılı e-posta adresi veriyorlar.

NeyzenTevfik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İngilizce gerekiyor gibi, sanırsam kaynak yabancı.

cemkutay2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
az önce kayıt oldum ama hala free hesap. acaba ne yanlıştır?

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Açın Khan Akademi'yi Türkçe öğrenin. Vardı ama nasıl hiç bakmadım derslere

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
www.vidobu.com vardı. Geçen sene edu.tr uzantılı e-posta ile ücretsiz kayıt olunabiliyordu. Yani ücretli içeriklere edu.tr uzantılı e-posta ile kaydolup doğrulama yapınca ücretsiz erişilebiliyordu.

Ben geçen sene kullanmıştım. Şu an devam ediyor mu, bilmiyorum. Ama videolar genelde giriş seviye. Bazı programlama dillerinin ileri seviyesi de var.