Powerbank şişti

Bu konuyu okuyanlar

Wampusuny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Powerbank'in şişmesi normal bişey midir yoksa o powerbank'i hemen atmalımıyım :D bilgisi olan bilgilendirirse memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Kullanma sakın en güvenli şekilde at onu (geri dönüşüm olarak)

MendeburLemur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
powerbank in içindeki RPC card ına fazla yüklenilip, oda volt dengesini bozmuş. Bu sayede volt kartına fazla gelmiştir ve çok kötü şeyler olmuş. Ama bana göre içindeki kartı al.

LykanS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Hocam powerbankle şaka olmaz. Ben olmayacağını şarjdayken kafamın yanında patlayınca anladım. Aman ağzımızın tadı kaçmasın.

MendeburLemur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam powerbankle şaka olmaz. Ben olmayacağını şarjdayken kafamın yanında patlayınca anladım. Aman ağzımızın tadı kaçmasın.
Hocam ben bunu arduino ile uğraştığım için biliyorum. O RPC ler eğer pahallı bir markaya ağitse ve çok az lehimi varsa, bulunmaz bir nimettir o kart. Tabikide bunu bir ustanın yapması lazım eğer olurda 0 ve 1 pinlerini eğersen kart cinayeti olur bu :eek::eek:

Wampusuny

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bomba taşımaktan farkı olmayan bir durum.
aşırı nefret ettiğin biri varsa ona hediye et 2 gün sonra cenazesine gidersin :)
Kullanma sakın en güvenli şekilde at onu (geri dönüşüm olarak)
powerbank in içindeki RPC card ına fazla yüklenilip, oda volt dengesini bozmuş. Bu sayede volt kartına fazla gelmiştir ve çok kötü şeyler olmuş. Ama bana göre içindeki kartı al.
Hocam ben bunu arduino ile uğraştığım için biliyorum. O RPC ler eğer pahallı bir markaya ağitse ve çok az lehimi varsa, bulunmaz bir nimettir o kart. Tabikide bunu bir ustanın yapması lazım eğer olurda 0 ve 1 pinlerini eğersen kart cinayeti olur bu :eek::eek:

Hepinize çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz içinn