Popcorn (Kreş)

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
<br />[Vokal/Gitar : Serkan Ferat ] [Bass.G/G.Vokal Ufuk Özcan] ve [Davul Emrah Atay’dan oluşan Popcorn grubu]<br /><br />2000 yılın'da Çanakkale’de kurulan rock grubu Popcorn, kendi bestelerinden oluşan demoları ile zamanla dikkatleri çekti. 2006 yılında Babylon’da yapılan JD Rock Music Competition’da Zaman Yok adlı şarkıları ile birinci oldular. Daha sonra Rock’n Coke, Unimayfest ve Rock İstanbul gibi etkinliklerde performans sergilediler. Ünlü prodüktör Tarkan Gözübüyük ile stüdyoya kapanan grup çok yakında ilk stüdyo albümlerini Pozitif Müzik etiketi ile yayınlayacak. Albümde Style-ist’in bir remix çalışması da yer alacak. Disco soslu patlamış rock diye adlandırdıkları kendine özgü soundu ile tanınan grup enerjik sahne performansıyla da ünlü.<br /><br />NOT: Grubun ismi sonbaharda çıkartıcakları ilk albümlerinde çeşitli yasal sebeblerden dolayı kullanılamıyacak<br />Bu yüzen grubun yeni ismi KREŞ<br /><br />Video : Popcorn (Kreş) - zaman yok<br />http://www.youtube.com/watch?v=4mmsvGK15Zc <br /><br />Grubu izlemek istiyenler!! Bu sene düzenlenicek olan rockncoke festivalinde grup 1. gün alternatif sahnede yer alacak ..<br /><br />Ekliyorum : Bugün onları masstival'de izledim gerçekten çok iyiler sahnede performansları çok güzel davulcusu harika çalıyor çok hakim ;)<br /><br />Zaman yok isimli parçası tavsiyem olur. ;) ve diğer şarkılarıda gayet iyi albümünü sabırsızlıkla bekliyorum..<br /><br />[size=10pt]myspace [Tıkla][/size]<br /><br /><br />SON HABERLER<br /><br />CRASH'den haber <br /><br />İlk stüdyo albümleri 15 ağustosta çıkıyor ..<br /><br />Rockncoke öncesi kulaklarımızı ısıtalım kreş farklı ritmi ile içinizi hoplatacak <br /><br />Sözleri ve müzikleri çok çok güzel gruba yolunda başarılar diliyorum..

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Yolları açık olsun. Haber için teşekkürler warkortali. :)

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
Bu grubun adını çok duyacağız ;)

warkortali

Müdavim
Reaksiyon puanı
181
KREŞ'den haber !!!

İlk stüdyo albümleri 15 ağustosta çıkıyor ..

Rockncoke öncesi kulaklarımızı ısıtalım crash farklı ritmi ile içinizi hoplatacak ;)

Sözleri ve müzikleri çok çok güzel gruba yolunda başarılar diliyorum..