Polis Kayıtlarına Geçmiş Bir Olay :)))))

Meryyy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hırsızın biri, bir evin Çatısına çıkmış ve Anten kablosunu kesmiş.
Evin reisi de tam TV’ye dalmışken yayın kesilince Televizyonunu biraz kurcalamış, Bozuldu herhalde " diyerek yatmış. Ertesi gün Adam işe gittikten sonra hırsız kapıyı açıp adamın karısına, Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alın da Bir bakin dedi" demiş. Saf kadıncağız da televizyonu vermiş. Aksam Adam eve gelip de televizyonu görememiş ve Karısından olayı örgenince dumura uğramış tabii.
O hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hırsız Aşağıdan ıslık çala çala onlara bakarak sokaktan geçmiş. Kadın hırsızı tanımış ve Bak bey! Televizyonu Alan Adam işte buydu!!" demiş. Adam bunu Duyunca pijamalarla adamı kovalamaya başlamış.
5 dakika sonra diğer hırsız adamın evine gelip, Karısına Yenge, ben polisim, abi hırsızı yakaladı. Şimdi Karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını İstiyor." demiş kadın da vermiş normal olarak. Adam hırsızı uzun bir saat kovaladıktan sonra kan ter içinde eve dönmüş..
VEEE yine dumur!
Artık Adam karısını NE yapmış bilinmiyor.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Adamlar biraz sosyal mühendislik yapmış. Hayret ettim bayağı, ama kadın da keşke dikkatli olsaymış. Kocasını arayıp durumu öğrenseydi ikinciye aynı tongaya düşmezdi.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bu hırsızlar adam akıllı iş yapsalar bu beyinle köşeyi dönmeleri çok uzun sürmez:)

ENİGMA-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Devamı şöyle; adam karısını sokağa atmış bunu gören 3.hırsız kadına yardım etmiş gel abla falan yemek vermiş.Sonra adamın evine gitmiş karın hastanede yoğun bakımda hastane polisi seni bekliyor demiş.Adamda apartopar kapıyı bile kapatmadan pijamalarıyla koşmuş hastaneye 3.hırsızda durur mu yanaştırmış kamyonu evde ne var ne yok yüklemiş ve toz olmuş sonra kadın gerçekten hastaneye yatmış adam hapishaneye :D

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu zıbıdıkların beyinleri acayip çalışıyor.