PlayStation 5 Vatan Bilgisayar'da Gözüktü

Bu konuyu okuyanlar

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
3. Bir sağlam konsol üreticisi olsaydı son kullanıcı için çok çok daha güzel birşey olurdu.

Reaksiyon puanı
12
Teknoloji mağazasından satın aldığım bir oyunu steam e ekleyip birdaha dvd ye gerek olmadan steam üzerinden etkinleştirip indirebiliyor muyum ?

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Klasik bir SEO çalışması. iPhone 9 diye sayfa açıp 10 bin TL fiyat koymuşlardı :)

utkukolay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kısmet diyelim şimdi elimde bir süre oyun ve ilerleme var sıfırdan başlayıp ps ye geçmem sanırım.
merhaba ben xbox one s almayı düşünüyorumm red dead redemption 2 kalkıcakmıdır acaba gamepass ten cıksadsa önerirmisin xbox one s i herşeyi çok ucuz geldi

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
merhaba ben xbox one s almayı düşünüyorumm red dead redemption 2 kalkıcakmıdır acaba gamepass ten cıksadsa önerirmisin xbox one s i herşeyi çok ucuz geldi
Gamepass daki oyunlar belli bir süre kalıp sonra başka bir oyunla değişiyor ama süresi hakkı da kesin bir bilgim yok maalesef. S modeli alınır mı diyorsunuz bana kalırsa almam cihazın kötülüğü veya başka şeyden değilde artık alınırsa x alınır diye düşünüyorum. Zaten ms yeni modelleri çıkacağı için eski modellerinin satışını durduracagi söyleniyor.