Oyun PlayStation 5 Vatan Bilgisayar'da Gözüktü

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Hem konsol hem de oyunlar pahalı:(

Şahsen o fiyata R5 3600XT + 5700XT bir sistem toplamayı tercih ederim.
Katılıyorum. Ama şöyle de düşünün ps5'e çıktığından belli bir süre sonra efsane oyunlar gelecek, bunu biliyoruz. Yani oyun avantajı olduğu için aslında bir bakıma mantıkısız. Tabii pc'de yapabileceğiniz diğer bir sürü şey de var, yani bir bakıma da çok mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu fiyata alan olursa cidden ruhsal bir problemi olduğunu düşünürüm
Her halde bu fiyatta alanlar ya içerik üreticilerdir ya da içerik üreticilerdir. Yoksa dediğinize katılıyorum.

Lazzz

Rektör
4K 30 FPS zaten 4 Pro oynatıyor bazı oyunlarda (Bknz. Spiderman). Çoğu oyunu 4K 60 FPS oynatacaklarını açıklamışlardı zaten.
5-6 yıllık bir PlayStation kullanıcısı olarak yazdım o yazımı. Oyunlar çıksın herkes görecek. Zamanında PlayStation 4 içinde neler söylendi neler oldu. Bakalım nasıl olacak 😁

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Playstation fanboyları yerlerini almış.
Hayatımda hiç PS sahibi olmadım. Olmakta istemedim. Ancak ortadaki doğruları söylemek fanboyluk değil. Beni zerre kadar tanımayan birisinin böyle bir şey söylemesi de garip. Konsol fiyatına hiçbir zaman benzer güçte bir bilgisayar toplanamayacak. Üstelik 7999 TL olan kutulu versiyonlar için. Dijital versiyon daha da ucuz olacak. 7999 TL ucuz demiyorum, ancak o fiyata toplanacak bir bilgisayar ile PS5 karşılaştırılamaz.

Son mesajlar