Playstation 5 beklemeli miyim ?

Bu konuyu okuyanlar

thebudgetgamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba. PC'den usandım ve bir değişiklik yapıp konsol almayı istiyorum. PS4 almayı düşünüyordum Apex Legends oynamak için çünkü PC kaldırmıyor. PS5 çok yenilikçi olacak diyorlar. Fakat fiyat girecek. O yüzden ne etmeliyim ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Sıfır PS4 fiyatları uçmuş durumda zaten. O paralara iyi bir bilgisayar toplanır. Şu fiyatlarda konsol almanın bir esprisi kalmadı bence.

thebudgetgamer

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
7
İnternetten almayacağım. Kıbrıs'ta kalıyorum burada 3000 TL.

Reaksiyon puanı
6,381
Kesinlikle bekle. Zaten ps4 donanımı çok güçlü değil oynatsa da her oyunu inanılmaz ısınıyor. Kesinlikle bekle ama çıkınca direk alma PS5'i ilk modeller sıkıntılı oluyor. Mesela ps4'ün ilk modelleri (Çıkınca ilk satın alınlar yani) daha tam olmadığı için uçak gibi ses çıkarıyordu. Bazen oyunun ortasında çat diye kapanıyordu. PS5 çıkınca 1-2ay bekle öyle al. Beklemezsen ps5'ini garantiye götürmek zorunda kalırsın. Ama bunlar yerine bence bir PC topla. Ya da senin bütçene uygun hazır sistemlere bak hem her şeyi oynayabilirsin yüksek ayarlarda hem de o kadar fazla para ödmene gerek kalmaz oyunlara.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar merhaba. PC'den usandım ve bir değişiklik yapıp konsol almayı istiyorum. PS4 almayı düşünüyordum Apex Legends oynamak için çünkü PC kaldırmıyor. PS5 çok yenilikçi olacak diyorlar. Fakat fiyat girecek. O yüzden ne etmeliyim ?
Bence ps5 i bekleyin.