Bu konuyu okuyanlar

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar acil cumaya kadar far cry 4 ariyorumm takasla almayi dusunuyorum cod gosths +60 tl verebilirim bildiginiz yer var mi acaba

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
arkadaslar acil cumaya kadar far cry 4 ariyorumm takasla almayi dusunuyorum cod gosths +60 tl verebilirim bildiginiz yer var mi acaba
İstanbul da kadıköy de yazıcıoğlu is hanina bak oyun takası var oralarda.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Gta5 online de en hızlı nasıl para kasarız günde 200-300 bin zaten kendim kasabılıyorum 3-4 saatte , ama bana günde 1 milyon -2 milyon lazım bilen ? :)

SahabMert

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam ben Sony MDR-XB450 AP Kulaklık alacağım size bir sorum olacak mikrofonu Dualshock 4 ıle uyumlu olur mu yani aldıktan sonra mikrofon da çalışır değil mi çünkü bazı bilgisayarlarda falan çalışmıyormuş da, teşekkürler

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] Hocam ben Sony MDR-XB450 AP Kulaklık alacağım size bir sorum olacak mikrofonu Dualshock 4 ıle uyumlu olur mu yani aldıktan sonra mikrofon da çalışır değil mi çünkü bazı bilgisayarlarda falan çalışmıyormuş da, teşekkürler
Çalışması lazım diye biliyorum

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Kollar çok kötü bu ps4'te R2 L2 gırç gırç ses çıkarıyor.Şarjı hemen bitiyor kolların.Ama ps4'e göre yapılmış oyunları çok güzel Örn:infamous serisi share özelliği oyun içinden görüntü alma kulaklık bağlantısı iyi düşünülmuş samsung şarjı ile kolu şarj edebiliyosun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kollar çok kötü bu ps4'te R2 L2 gırç gırç ses çıkarıyor.Şarjı hemen bitiyor kolların.Ama ps4'e göre yapılmış oyunları çok güzel Örn:infamous serisi share özelliği oyun içinden görüntü alma kulaklık bağlantısı iyi düşünülmuş samsung şarjı ile kolu şarj edebiliyosun.
Bende suanlik gicirdama yok.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Yeni oldugunda gicirdama sorunu oluyor, bende de vardi. Gicirdayan yerin icine kuvvetli bir sekilde üfle, zamanla bu sorun ortadan kalkiyor zaten.

Kollara gelince: Yedek kol alman sart. Birini sarj ediyorum, digeri bitince hemen hop öbürünü alip devam ediyorum.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
@basbeLası Hocam ben Sony MDR-XB450 AP Kulaklık alacağım size bir sorum olacak mikrofonu Dualshock 4 ıle uyumlu olur mu yani aldıktan sonra mikrofon da çalışır değil mi çünkü bazı bilgisayarlarda falan çalışmıyormuş da, teşekkürler

Dualshock 4'ün jakı hem kulaklık hem de mikrofon için. Sony MDR-XB450AP tek jak'a sahiptir bu jak hem kulaklık, (ses duyma) hem de mikrofun özelliğine sahip. Tek jak'tan ikisini yaptığı için sorunsuz çalışacaktır.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yeni oldugunda gicirdama sorunu oluyor, bende de vardi. Gicirdayan yerin icine kuvvetli bir sekilde üfle, zamanla bu sorun ortadan kalkiyor zaten.

Kollara gelince: Yedek kol alman sart. Birini sarj ediyorum, digeri bitince hemen hop öbürünü alip devam ediyorum.
Öyle yapana kadar 20 tl lik power bank lar var vatan da slink in onu al 2 kere fulluyor ds4 ü :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Dualshock 4'ün jakı hem kulaklık hem de mikrofon için. Sony MDR-XB450AP tek jak'a sahiptir bu jak hem kulaklık, (ses duyma) hem de mikrofun özelliğine sahip. Tek jak'tan ikisini yaptığı için sorunsuz çalışacaktır.
Bunu anlamanın en kolay yolu kulaklık Jack ında 3 tane çizgi varsa mikrofon lu olduğu anlamına gelir eğer 2 çizgi varsa mikrofonsuz olduğu anlaşılabilir. Én basit yöntem budur.

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uncharted 4 sabirsizlikla bekliyorum ama temmuzda cikacakmis oynayamayacagim :\

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam seneye universite hazirligi var ondan dolayi bu yaza kadar oynayabilecegim sonra 1 sene ara vericem :)

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostum seni eklemiştim FİFA kapışalım bir ara ;)

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar Driveclub oynayan varmı almaya değer bir oyunmu iyimi kötümü anlamadım incelemesine merlinin kazanı 75 falan vermiş yorumlarda iç açıcı değil karar veremiyorum Shadow of Mordor mu alsam Drive club mü kararsızım bu 2 oyun arasında

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
shadow of mordor <3 sahsen Driveclup ı bende begenemedim daha cok online odaklı ama sesler harika :) shadow of mordoru tavsiye ederim harika bi oyun olmus

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaslar Driveclub oynayan varmı almaya değer bir oyunmu iyimi kötümü anlamadım incelemesine merlinin kazanı 75 falan vermiş yorumlarda iç açıcı değil karar veremiyorum Shadow of Mordor mu alsam Drive club mü kararsızım bu 2 oyun arasında
Oyunları 2. el al 1 tane sıfır fiyatına 2 sini de al :thumbup:

wtchme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
veya takas yap [emoji106]

Jaglerr83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul da değilim nasıl alacağım 2. el nette varmı ???

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Geceleri Fifa veya Gta oynamak isteyen arkadaşlar "thecodemagnet" eklerse oynıyabiliriz. Sıkıldım Season ve ultimate oynamaktan aramızda atalım eğlenceli olsun:)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Sony Playstation Blog'undan %10 indirim kodlarını yayımladı. Ayrıca herkese 5 gün bedava PLUS üyeliği verilmiştir PLUS üyeliğine sahip olanların ise süresi uzatılmıştır.

http://blog.eu.playstation.com/2015/01/23/get-10-psn-discount-code/

TR PSN içindir: QCDTCD526N

NOT: Kodu bir oyunu ön sipariş yapmada ve Playstation PLUS üyeliğini almada kullanamazsınız.