Pitbull'un yasak olduğunu bilmiyordum şimdi ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar daha önce pit kırması bişey beslemiştim çok hisli oldukları için bidaha pit almak istedim ama bu safkan bir pit şu an iş yerinni arka bahçesin de agıcın altında bağlı duruyor. Ben pit beslemenin
yasak olduğunu öğrendim 250tl vermiştim uyguna aldım aslın da ama yasak olunca ne yapmam gerek barınağa mı bırakmam lazım?

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Gitti 250 lira :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Parayla hayvan alan satan mı hala ?

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Daha önce sokaktan sahiplenip de hayvan besledim iş yeri koruması için alıyoruz malesef sokakta ki hayvanlarda özgüven ve cesaret olmuyor kardeşim.Evime alsam yine sokaktan alırım ama baskın bişey lazımdı, ben yasak kalktı sanıyordum.Neyse Allah'a şükür 250 tl gibi küçük bir mebla gitti mühim değil daha kötülerinden saklasın

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Koruma için Pitbull alana kadar kangal veya almak kurdu alsaydınız keşke. Herhangi bir çoban köpeği bile iş görür.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Büyük istemedik orta boylu güçlü çeneli bişey arıyorduk

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Alman kurdu iyidir. Pitbull cinsi hayvan zaten aşırı dengesiz oluyor kime saldırıcağı belli olmaz ama o hayvanada barınakta iyi davranmazlar yazık oldu suç bunları çiftleştirip satanda verin gitsin barınağa hocam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Kangal büyük kalır o zaman ama Alman Kurtları çok büyük olmuyor bence bir bakın. Hem çok sağdıklar.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Şu tosunu aldıgım sahiplerine geri vermeye çalışıyorum ama yanaşmıyolar barınağa gidicek gibi, kıştan sonra alırım artık alman kurdu olabilir.teşekkürler ilginiz için.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Arkadaşlar daha önce pit kırması bişey beslemiştim çok hisli oldukları için bidaha pit almak istedim ama bu safkan bir pit şu an iş yerinni arka bahçesin de agıcın altında bağlı duruyor. Ben pit beslemenin
yasak olduğunu öğrendim 250tl vermiştim uyguna aldım aslın da ama yasak olunca ne yapmam gerek barınağa mı bırakmam lazım?
bir şey olmaz üretmek yasak beslemek için bir yasak yoktur... veterinere sor...

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Veteriner yasak dedi.Şimdi iş yerinden geliyom zincir tasma hiçbişey yok ortada iş yerinde ki komşu aradı söyledi kaçmış galiba 2-3 sokak ötelere baktım yok.Belediye ekibi bulursa direk götürür herhalde.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
O hayvan başına iş açar :(

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
O hayvan başına iş açar :(
Komşuya benim değil başıboşdu bağladım dedim, karnesin de sahibi başkası geciyor bunlar en kötü ihtimalelr için söylediğim şeyler ki köpek insana saldıran bi köpek değil belli olmaz tabi de yarın olunca belediyeyi arayıp başıboş dolanıyordu dicem

fubuonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Büyük istemedik orta boylu güçlü çeneli bişey arıyorduk
kimi ısırtıcaksın ki vhşi br hayvan aldığınız. kangal alsaydınız eğer hem sevimli hemde ürkütücü kimseye saldırmaz sadece cüssesiyle kokutur.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Dostum kangalı nasıl doyuralım çok yerdi

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Pitbull olduğunu bilmiyordum Isır beni:D:D

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Pitbull olduğunu bilmiyordum Isır beni:D:D
Hahaha :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar köpek büyük ihtimal ısırmaz birini hiç insana diklendiğini görmedim aldığımdan beri ama hayvan bu belli olmaz olurda sahipli bi köpeğe ısırır vs sistem kayıtlarından karnesinde ki sahibi buluyolar sorumlu olan o dimi?

Son düzenleme:

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
elinizde pimi çekilmiş bir el bombası taşıyorsunuz her an bir çocuğun veya bir masum canlının katili olabilirsiniz
Artık lütfen Kendine güvensiz psikopat ve sadist insanların kimlik kartı olan bu tip canlıların üremesine izin vermeyelim

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Her köpek yetiştirilmeye bakar pitbull iyi yetiştirirsen hiç bir sorun çıkmaz ne köpekler biliyorum evet tehlikeli olabilir kötü yetiştirilen her köpek tehlikelidir öyle bir yetiştirenler varki pitbull süs köpeğinden farksız oluyor davranış olarak..

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Arkadaşlar tekrar ediyorum köpek saldrgan değildi zaten bu tarz bi köpeği sanayide gören almıştır diye düşünüyorum

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Saldırgan değilse bir sorun yok ben saldırmayan bir köpeğe ceza yazıldığını görmedim çok besleyen var..

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Koruma köpeği mi istiyorsun? Doberman al. Ama eğitimli olsun sen eğitemezsin.

Claynt

Doçent
Reaksiyon puanı
96
Çok pahalı dobermanlar