Pitbull'un yasak olduğunu bilmiyordum şimdi ne yapmalıyım?

Claynt

Doçent
Arkadaşlar daha önce pit kırması bişey beslemiştim çok hisli oldukları için bidaha pit almak istedim ama bu safkan bir pit şu an iş yerinni arka bahçesin de agıcın altında bağlı duruyor. Ben pit beslemenin
yasak olduğunu öğrendim 250tl vermiştim uyguna aldım aslın da ama yasak olunca ne yapmam gerek barınağa mı bırakmam lazım?

Claynt

Doçent
Daha önce sokaktan sahiplenip de hayvan besledim iş yeri koruması için alıyoruz malesef sokakta ki hayvanlarda özgüven ve cesaret olmuyor kardeşim.Evime alsam yine sokaktan alırım ama baskın bişey lazımdı, ben yasak kalktı sanıyordum.Neyse Allah'a şükür 250 tl gibi küçük bir mebla gitti mühim değil daha kötülerinden saklasın

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Koruma için Pitbull alana kadar kangal veya almak kurdu alsaydınız keşke. Herhangi bir çoban köpeği bile iş görür.

Leand

Dekan
Alman kurdu iyidir. Pitbull cinsi hayvan zaten aşırı dengesiz oluyor kime saldırıcağı belli olmaz ama o hayvanada barınakta iyi davranmazlar yazık oldu suç bunları çiftleştirip satanda verin gitsin barınağa hocam

Görkem Say

Ride for Ruin and World's Ending!
Yönetici
Super Moderator
Editor
Kangal büyük kalır o zaman ama Alman Kurtları çok büyük olmuyor bence bir bakın. Hem çok sağdıklar.

Claynt

Doçent
Şu tosunu aldıgım sahiplerine geri vermeye çalışıyorum ama yanaşmıyolar barınağa gidicek gibi, kıştan sonra alırım artık alman kurdu olabilir.teşekkürler ilginiz için.

deadlift-cat

Asistan
Yasaklı
Arkadaşlar daha önce pit kırması bişey beslemiştim çok hisli oldukları için bidaha pit almak istedim ama bu safkan bir pit şu an iş yerinni arka bahçesin de agıcın altında bağlı duruyor. Ben pit beslemenin
yasak olduğunu öğrendim 250tl vermiştim uyguna aldım aslın da ama yasak olunca ne yapmam gerek barınağa mı bırakmam lazım?
bir şey olmaz üretmek yasak beslemek için bir yasak yoktur... veterinere sor...

Claynt

Doçent
Veteriner yasak dedi.Şimdi iş yerinden geliyom zincir tasma hiçbişey yok ortada iş yerinde ki komşu aradı söyledi kaçmış galiba 2-3 sokak ötelere baktım yok.Belediye ekibi bulursa direk götürür herhalde.

Claynt

Doçent
O hayvan başına iş açar :(
Komşuya benim değil başıboşdu bağladım dedim, karnesin de sahibi başkası geciyor bunlar en kötü ihtimalelr için söylediğim şeyler ki köpek insana saldıran bi köpek değil belli olmaz tabi de yarın olunca belediyeyi arayıp başıboş dolanıyordu dicem

Claynt

Doçent
Pitbull olduğunu bilmiyordum Isır beni:D:D
Hahaha :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar köpek büyük ihtimal ısırmaz birini hiç insana diklendiğini görmedim aldığımdan beri ama hayvan bu belli olmaz olurda sahipli bi köpeğe ısırır vs sistem kayıtlarından karnesinde ki sahibi buluyolar sorumlu olan o dimi?

Son düzenleme:

strofor

Üyecik
elinizde pimi çekilmiş bir el bombası taşıyorsunuz her an bir çocuğun veya bir masum canlının katili olabilirsiniz
Artık lütfen Kendine güvensiz psikopat ve sadist insanların kimlik kartı olan bu tip canlıların üremesine izin vermeyelim