Philips'den Sessiz Süpürge

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Pazartesi sabahı tembellik yapmayı sevenlerin en büyük düşmanı olan süpürge sesi Philips'in yeni ürünüyle tariye mi karışacak?

Elektrik süpürgesi ile temizlik yaparken rahatsız edici yüksek ses Philips SilentStar ile tarih oluyor. Türbülansı azaltan aerodinamik tasarımı ve özel hortumu ile hava sızıntısını engelleyen Philips SilentStar daha az ses ile  temizlik yapmak mümkün olacak.
Titreşimleri en aza indirmek için fdizayn edilmiş olan motor süspansiyon sistemi, çift duvarlı haznesi ve yalıtım malzemeleri sayesinde Philips SilentStar, en yüksek emiş gücünde bile çalışırken sadece 70 desibellik ses çıkarıyor.
resim11267801542.jpg
Güçlü motor az ses
Philips SilentStar sessiz olmasının yanı sıra yüksek emiş gücü sağlayan bir motora sahip; düşük enerji tüketimli özel HD motoruyla 400W'lık yüksek bir emiş gücü sağlıyor.
Bu özellik, Philips SilentStar'ın 2000W motor gücüne sahip makinelerle aynı performansı sunmasını ve enerji tasarruf etmesini sağlıyor.
 :: Süpürge sesinden kurtulmak için bu ürünü annenize ya da eşinize hediye olarak alır mıydınız?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
bu ürüne en çok evdeki kedim sever :)
simdikinin sesini duyduğu anda saklancak yer arıyor yavrucak :D

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Philipsin bende torbasız Marathon modeli var hakikaten süper emiş gücü var vede çok sessiz ayrıca bu Model bildiğim kadarıyla Türkiyede Yapılıyor çünkü dış ambalajını benim şirketim yapıyor kalitelide bir ürün tavsiye ederim

abre06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fiyatıda makül seviyede olsa alırım

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Bu sabah uyanma nedenim elektrik süpürgesidir :D

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
:: Süpürge sesinden kurtulmak için bu ürünü annenize ya da eşinize hediye olarak alır mıydınız?

Her eve lazım, herkese birer tane hediye ederim. Hem 2000W emsalleri gücünde hem de sessiz, daha ne olsun?

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Böyle bir şey artık gerçekten şart..