Peygamberimize saygısızlık yapanlara ders verelim

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
Arkadaşlar doğrulanmış hesapları ele geçirmek öyle kolay değil, spam falan zaten etkisi yok. Eminim meclis başkanının şifresi de öyle basit bir şey değildir. Bırakın sesi yankı yapsın, zaten Twitter öyle işlere müdahale etmiyor çünkü taraf tutuyor.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Arkadaşlar doğrulanmış hesapları ele geçirmek öyle kolay değil, spam falan zaten etkisi yok. Eminim meclis başkanının şifresi de öyle basit bir şey değildir. Bırakın sesi yankı yapsın, zaten Twitter öyle işlere müdahale etmiyor çünkü taraf tutuyor.
Trump Twitter şifresi: maga2020!

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Twitter hacklenmişti ama açık unutulduğu için yapıldı diye biliyorum brute forcedan başka çaremiz kalmıyor.

kandes22

Asistan
Reaksiyon puanı
152
''Ne yazmışlar?'' diye soruyorum, ''Bilmiyorum ama kötü şeyler yazmış'' diyorsunuz.

Gidin oraya Türk bayrağı atın, sonra ''Türk'ün gücünü tüm Dünya gördü!'' deyip kendinizi geçiştirin.

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bayrak atarak kendinizi savunamazsınız. O adamın oyuncağı olursunuz sadece.
Her milletin içinden böyle şedid kefereler çıkar. Bayrak yakma işini ben de çok yanlış bulurum. Çünkü o bayrak tüm bir ulusu, milleti temsil eder.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeğenim, elinden geliyorsa durduğun kabahat! :)

Son düzenleyen moderatör:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
1604062653886.png

muslera1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
what did the Muslims do to you,did not cut off the head,did not kill people,did not explode bombs,did not kill civillians; are you shaking us because we did not do all these?Keep shaking Muslims,we'll meet in the Hereafter diye yazdım ben

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
what did the Muslims do to you,did not cut off the head,did not kill people,did not explode bombs,did not kill civillians; are you shaking us because we did not do all these?Keep shaking Muslims,we'll meet in the Hereafter
Müslümanlar sana ne yaptılar, kafasını kesmediler, insanları öldürmediler, bomba patlatmadılar, sivilleri öldürmediler; Biz bunları yapmadığımız için mi sallıyorsunuz? Müslümanları sallamaya devam edin, ahirette buluşuruz

Sağol yeğenim, güzel yaşmışsın... Da, bunu bu rezil kefereye nasıl ulaştacaksın?

BMW_M4

Doçent
Reaksiyon puanı
1,161
Müslümanlar sana ne yaptılar, kafasını kesmediler, insanları öldürmediler, bomba patlatmadılar, sivilleri öldürmediler; Biz bunları yapmadığımız için mi sallıyorsunuz? Müslümanları sallamaya devam edin, ahirette buluşuruz

Sağol yeğenim, güzel yaşmışsın... Da, bunu bu rezil kefereye nasıl ulaştacaksın?
Ona ulaştırsa bile şerefsizlik duvarı var adamda engeller.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Aslında varya Hollanda gibi bir yerden konuşuyoruz.
O adamın erkekle 18+ videosunu paylaşıp rezil etsen bile onlar normal bakacaklar videoya.

Ne yapsan ne etsen bilemedim ki kafam karıştı