Soru Pes etmeli miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar bugün futbol seçmelerim vardı bende katıldım kanat olarak ve maçın 10. Dksında kalbim ağrımaya başladı zaten kalbimde sorun vardı bunun için ameliyat çözümü ve ameliyat olucam şimdi seçilmedim kalbimden dolayı şimdi sorum şu ameliyat olduktan sonra tekrar deneyimmi bu arada yaşım 15

1978

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence bırak reis ciddi sağlık sorunları olabilir zamanla ağrı bel ve göğüs yerlerine yayılmaya başlarsa bil ki kalp krizi geçiriyorsun

Reaksiyon puanı
52
Ritim bozukluğu var kalpte
Dostum öncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin. Bu soruyu burda aramak yerine doktoruna danış 10. Dakikada sorun yapıyorsa hafife alınıcak bi durum değil ritim bozukluğu olup futbolu bırakan futbolcular oldu dikkat et hiç bir şey sağlığından önemli değil iyi geceler.

• Beğen
Reactions: HBD

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dostum öncelikle geçmiş olsun Allah şifa versin. Bu soruyu burda aramak yerine doktoruna danış 10. Dakikada sorun yapıyorsa hafife alınıcak bi durum değil ritim bozukluğu olup futbolu bırakan futbolcular oldu dikkat et hiç bir şey sağlığından önemli değil iyi geceler.
Bana dediki oynayabilirsin ama profesyonel olmak istiyorsan ameliyat olmalısın

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Bende de ritim bozukluğu var doktorum abim olur

Ameliyat diyor takmıyorum birgün ağzımı burnumu kıracak sonra takacam

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Kardeşim bence ol ameliyatı şimdi ciddi değil ama sonra ciddilesebilir
7 yıldır abim ameliyat diyor olmuyorum 31 yaşımdayım abinde benden 2 yaş büyük

Yeğenim var amca kalbin kırılırsa babam seni dövecekmiş aklı başına gelmeyecek diyor dedi ???

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
güldüm affeyle , ama sağlığı neden ciddiye almıyorsun ?
Karışık duygular…
Abim niye yaptığımı biliyor kızıyor…
Oluruna gitmeyi pek sevmem
Herşeyi çıkmaza da sürmem
Yardım almayı sevmem

Abim dün konuyu açtı

Cevaben dedim ki; Sende ne ameliyat meraklısı çıktın beni kesmenin hayaliyle kalp doktoru oldun dimi saklama dedim ??

İyi oğlum ben sana birşey demiyorum senin o sesini kesecem de ya sabır ya selamet dedi

Bende ; Bunun işi yok mu ??
Senin hastaların vardır yarın sabahı düşün sen dedim ??

Abimde egoist tam bi egoistsin egosundan geçilmiyor adam hasta onu kabul etmiyor dedi

Bende cık cık cık yanlış sen beni 31 yıldır hiç tanımamışsın dedim

Sende 31 senelik abini tanımamışsın ki güvenmiyorsun tam cevap verecektim Murat konuşma bak az daha konuşursan çeneni kıracam dedi ???

Bende şiddet yok şiddete karşıyız dedim

Abim ile EDHO izlerdik
Bana tipi tipi tam tipisin dedi ??

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Arkadaşlar bugün futbol seçmelerim vardı bende katıldım kanat olarak ve maçın 10. Dksında kalbim ağrımaya başladı zaten kalbimde sorun vardı bunun için ameliyat çözümü ve ameliyat olucam şimdi seçilmedim kalbimden dolayı şimdi sorum şu ameliyat olduktan sonra tekrar deneyimmi bu arada yaşım 15
Dostum Ameliyatı Olduktan Sonra Öyle Spor Yapmak Koşmak Ve benzeri olaylar Mümkün Olmuyor Diye Biliyorum (Yinede Bir Uzmana Sormak Gerek) Ameliyat Olup Olmaman Konusunda Birşey Diyemem Ameliyat Olduktan Sonra Muhtemelen İlgili Doktor Koşmanı Spor Yapmanı Seni Korkutacak şeylerden uzak durman gerektiğini söyleyecek Seçmeleri Filan Bence Bırak Canından Değerli Değil Sonuçta Tehlikeye Atmaya Gerek yok.

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dostum Ameliyatı Olduktan Sonra Öyle Spor Yapmak Koşmak Ve benzeri olaylar Mümkün Olmuyor Diye Biliyorum (Yinede Bir Uzmana Sormak Gerek) Ameliyat Olup Olmaman Konusunda Birşey Diyemem Ameliyat Olduktan Sonra Muhtemelen İlgili Doktor Koşmanı Spor Yapmanı Seni Korkutacak şeylerden uzak durman gerektiğini söyleyecek Seçmeleri Filan Bence Bırak Canından Değerli Değil Sonuçta Tehlikeye Atmaya Gerek yok.
Ben kendimi aslında Ronaldoyla avutuyorum çünkü oda 15 yaşındayken kalp çarpıntısı olduğu için oda ameliyata giriyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide benim ritim bozukluğum ekstra atışlar

Son düzenleme:

murat zorluu

Reaksiyon puanı
685
Aynen

Furkanbg26

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Ben kendimi aslında Ronaldoyla avutuyorum çünkü oda 15 yaşındayken kalp çarpıntısı olduğu için oda ameliyata giriyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide benim ritim bozukluğum ekstra atışlar
Dostum Bunu Güzel Bir Cerraha Yaptırırsanız Mümkün Olabilir (Kastım Özel Hastane Değil Devlettede Güzel Cerrahlar var) Bunu Doktorla Konuşman En Doğrusu Tam Olarak Bilgim Olmayan Bişey Hakkında Yorum Yapmam Doğru Olmaz Ama Doktor sıkıntı olmaz derse İstediğini Yap Umarım Senin İçin En İyisi Olur Seviliyosun <3

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dostum Bunu Güzel Bir Cerraha Yaptırırsanız Mümkün Olabilir (Kastım Özel Hastane Değil Devlettede Güzel Cerrahlar var) Bunu Doktorla Konuşman En Doğrusu Tam Olarak Bilgim Olmayan Bişey Hakkında Yorum Yapmam Doğru Olmaz Ama Doktor sıkıntı olmaz derse İstediğini Yap Umarım Senin İçin En İyisi Olur Seviliyosun <3
Sende seviliyosun dostum <3

Yahya Furkan

contravolta
İçerik Editörü
Reaksiyon puanı
2,584
Bende de ritim bozukluğu vardı.Bir engel görmediler oynadim. ama Allah muhafaza ciddi bir şey olabilir ilerleyen zamanlarda. Bırak bence.

Fade_rr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende de ritim bozukluğu vardı.Bir engel görmediler oynadim. ama Allah muhafaza ciddi bir şey olabilir ilerleyen zamanlarda. Bırak bence.
Benimki öyle tam bozukluk değil ekstra atım yapıyo kalbim 2 tane doktora sordum oynayabilirsin dedi bi doktora daha soracağim o ne derse artik

Son mesajlar