Pes 2014 Patch 1.01 Çıktı! Hemen İndir!

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
arkadaşlar patch ve dlcyi bi türlü kuramıyorum. yardımcı olurmusunuz. hem patch hemde dlc dosyaları elimde var. oyunum orjinal değil.

Yama kurulur ama bişey fark edemezsin zaten pek bi değişiklik yok. Korsan oyunlarda dlc şuan için çalışmıyor.

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
Oyunun piyasaya çıkmasından 2-3 gün sonra güncelleme gelmesi ne kadar gayri ciddi iş yaptıklarını gösteriyor.

Oyunun hazırlanması bittikten 2-3 gün sonra patch yayınlamıyorlar. Bunun cd lere basımı, kutulanması, kargolanması vb. bir çok işi var. Neredeyse oyunun hazırlanmasının bitmesinden 2 ay sonra bir patch yayınlamış oluyorlar. Bu dağıtıma kadar geçen 2 ay ki sürede de patch işleriyle ilgileniyorlar zaten. Gayet normal bir şey.

benianla

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayır.Benimde korsan. Ama patch ve dlc den sonra çıkıyor... Sen 3DM yüklü yoksa Reloadedd mı? Bende Reloadedd yüklü...

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
nedense pes çıktığında hep transferler bişeyler eksik çıkıyor ama fifada pek böyle bir durum görmedim, yani normal olan durum pes'teki ise fifamı anormal?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
settings. de hocam düşük stabil duruyor orta yüksek yapamıyorum nedeni nedir ?
ekran kartından dolayı mı yoksa skidrow yüzünden mi ? :)

kardeşim sttings i sağ tıklatıp grafik işlemci ile çalıştır de oradan yüksek performanslıyı seç işlem tama ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrblar ben bi update yükledim ama oyun şimdi hiç açılmıyor varmı çözümünü bilen şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar selam . benım oyunum korsan torrentten patch 1.01 ı kurdum . istatıstık falan hepsı geldı ama soyle bı sıkıntı var . settıngs ayarlarım yamadan once en yuksekte ıdı sımdı ıse yuksege alamıyorum dıceksınızkı sag tıkla yuksek performanslı grafıgı sec ama secıyorum gene olmuyor pc ayarlarından da yaptım gene olmadı napıcam kafayı yedım

mustafa_akarsu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendede şöyle bir sorun var arkadaşlar patchı yüklüyorum son diyorum tekrar crack yapmamı istiyor yapıyorum oyuna giriyorum hiç bir değişiklik olmuyo bunun nedeni nedir?