Pes 2013'de Normal Lig Yok mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bendede lig yok reaoadead sürümünü indirmeme rağmen ligler yok koskoca pesin lig koymaması şaşırtıcı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
var arkadaşlar yanlız pes 2012 deki gibi bagımsız bir menüde değil ne akla hizmetse Futbol Yaşamı / Ana Lig ile birlikte homoje etmişler zaten başlangıçta 2 şıkla karşılaşıyorsun Avrupa yada Latin Amerika , Avrupa dersen seçeceğin takım ayrıca Ligin dışında Şampiyonlar Liginde ilerliyor zaten ilerlerseniz 4. aşamada karşınıza iki seçenek çıkıyor Ana Lig ve Kulüp Takımı yanılmıyorsam 2012 de Ana Ligde Kulüp takımlarından birini seçemiyorduk yanlışım varsa düzeltin neyse Kulüp Takımına girip oradan hangi ligde ilerleyeceksen o takımı seçiyorsunuz yani hem menejer oluyorsunuz hemde maç yapıyorsunuz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şampiyanlar liğinden de kurabilirsin liğ 4 kişi yada 8 kişi seçtiğiniz takımlarıda aynu guruba taşırsın oradan idare edebilirsiniz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar lig olmaması çok üzücü ben kendi kendime editten transferler yapardım hep ve o transferlerim ligde uygulanırdı çok zevki oluyordu her sezon rastgele her takıma transferler yapardım ronaldoyu barcelonaya alıp ligdede barcelonaya gidiyodu off konami bunu yapmicaktın ben dvd arşivime tıklıyıp pes 12yi yüklicem bb :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pes 2013 te drogba yokmu varsa nasıl galatasaraya taransfer ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Drogbayı ülkelerdende alabilirsiniz arkadaşlar. Düzenle/transfer/Galatasaray/Ekle/Fildişinden ekleyebilirsiniz :)
Lig olmaması gerçekten kötü olmuş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gerçektende Pes 2013te lig yok arkadaşlar yada ben bulamadım.

Nasıl lig yapılır bilen varmı ?

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Hocam nasıl yok ya. Benim oynadığım ney peki. Futbol Yaşamı menüsü altından oluşturuyorsun Ana Lig takımını ve başlıyorsun topyekun mücadeleye... Lig- Lig Kupası - Avrupa - Hazırlık maçları- Tranferler hepsi aynı çatı altında muhteşem yönetilebiliyor.

kpln04

Profesör
2 Ekim 2009
2,887
2
218
Hocam nasıl yok ya. Benim oynadığım ney peki. Futbol Yaşamı menüsü altından oluşturuyorsun Ana Lig takımını ve başlıyorsun topyekun mücadeleye... Lig- Lig Kupası - Avrupa - Hazırlık maçları- Tranferler hepsi aynı çatı altında muhteşem yönetilebiliyor.
o eski master lig arkadaşın dediği normal lig modu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende ya vıdeo ızlıyorum pesle ılgılı ankara spor genclerbırlıgı hepsı var lutfen yardıımmmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Futbol yasamına gırın ana lıg yapın oynayın bu kadar basıt yha