Peki Ya Siz?

emelden

Dekan
Fotoğraf çekinirken 333 ya da cheese dediğiniz zamanlar oldu mu? :stuart:

Peki ya netice? Gerçekten 333 ya da cheese dudakları gülümsetebiliyor mu? :D

Buyurunuz efendim...

Bol gülücüklü yıllar. :D:stuart:

fish

Profesör
333 ün birinci üçünde şak foto çekilir...

ve fish genelde balık gibi dudaklarını büzmüş gözlerini açmış olarak çıkar...

daha 333 ü tamamen bitirebilmiş olarak çekilmiş bir fotom mevcut değildir...

zaten fotojenik bi tip olmadığım için de ne dersem diyip somurtkan ve çirkin çıkarım :D

cheese bile kurtaramıyo beni bu tiple...

fish

Profesör
canım benim teşekkür ederim...ama gene de çektirmiyim ben :ppp

cheese li ya da cheese siz :D

meçhul_yolcu

Profesör
Şahsen kamera önüne geçmeyi hiç sevmem,arka planda kalmayı tercih ederim.
Ayrıca fotoğraf çektirmek için yer ve mekanda önemli 333 demek için.:)

Böyle bir ortamda 333 yerine 3.5 sesleri daha çok gider:D333 diyince uçma kabiliyetimiz mi artacak,rahat ve konforlu iniş mi yapacağız.:D
fotoğraf karelerine yaşamak o anı ölümsüzleştirmek ilerde tekrar hatırlamak güzel de kareye sığmak hoşuma gitmiyor.:D
lütfen çekmeyin yazdıklarımdan gözlerinizin benim fotoğrafımı çektiğini hissedebiliyorum:Dlütfen çekmeyin.
saygılarımla meçhul_yolcu.

llavinya

Dekan
Onursal Üye
ilkokul birde çekilmiş, peynir ile gülümseyiş katılmaya çalışılan bir fotoğrafım var :D:D
:D gülecek halinin olmadığı bir anda cheese derken yüzde gergin oluyor. Fotoğraflarda gülümsüyorsam gerçektir .

CZC

Profesör
Peynir veya "cheese" işin hikayesi.. Ceviiiz derken daha karizmatik olurmuş ademoğlu ve havvakızları ;)

Fotolarınız başkalarının aleyhinizde en çok kullanacağı enstrümanlardır.. O nedenle gülerek değil bakanı sıkacak bir ciddiyette bakmanız daha bir iyidir vizöre :)
(Fotojenik olma derdinde olmayın hiç bi zaman. Tam tersine resme bakanı korkutacak bi resmiyet daha iyi ve etkileyiciymiş) :)

resm çeknmek benim hobim yaa

hatta bi arkadaş piyango bileti aldı büyük ikramiye ona çıkarsa ikimize bi tane fotoğrafçı alacak her dk resmimizi çeksin diye

ama ben resm çeknrken genelde mutlu olurum gülümserim

333e cheese peynire falan gerek yokkk