PC ye 6 aydır virüs bulaşmıyor. Bu normal mi?

Bu konuyu okuyanlar

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşım sil onu, zannedersem crackli kullanıyorsun sen o yuzden bişiye dokunmuyor senin nod 32.
Avira indir hem bedava, hemde affetmiyor hiç,Pc'yide kasmaz basınıda agrıtmaz.Benden sana tavsiye..

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Arkadaşım sil onu, zannedersem crackli kullanıyorsun sen o yuzden bişiye dokunmuyor senin nod 32.
Avira indir hem bedava, hemde affetmiyor hiç,Pc'yide kasmaz basınıda agrıtmaz.Benden sana tavsiye..

Doğrus söze ne denir?
+1 denir :icon_:

garintsi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben dizüstü bilgisayarımda virüs programı kullanmıkyorum banada bir şey olmadı:)

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
kardeş ben yok diye kıvranmıyorum.cevabı sen kendin de yazmışsın.ben sadece programın doğru dürüst çalışıp çalışmadığına emin olmak istiyorum.beni, limewire ile test et diyenlere.. birkaç şarkı hatta koskoca testere5 diye testere 1 i indirdim ama uyarı vermedi.bu nod 32 sürümü 3.0.650.0 . işin garip yanı bir de bu kendini güncelliyor mu onu da bilmiyom.virüs imza veritabanı denen yer deki numara güncellediğini gösteriyor ama ben bunun güncelleme yaptığını da görmedim.hani öyle bi ekran,pencere yok, görmedim.neyse yorumlarınız için sağolun...

:wassat:

lime wire ile denemek istiyorsanız mp3 indirmeye çalışıp mesela 4 mb olcak bir mp3 141,268 kb gibi ifadeler görürseniz onları indirin onlar genelde virüstür

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
lime wire ile denemek istiyorsanız mp3 indirmeye çalışıp mesela 4 mb olcak bir mp3 141,268 kb gibi ifadeler görürseniz onları indirin onlar genelde virüstür
Lime Wire nin Alayı Virüs zaten Firefox eklentisi olan DownloadHelper İle her siteden video veya mp indiriyorum FormatFactory programı ile de her dosya ya çeviriyorum olay bu :) nod 32 e gelince ben sürümünü değiştir derim cess.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
hergün bi şekilde bi yerden virüs siliyorum malum pc meraklısıyız her şeyle ugraştıgımız için her şey başımıza geliyo :)

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

crackli olup olmadığını ancak bilgisayarı kurdurduğum abiye sorunca öğrenebilirim herhalde.o kadar anlamıyorum ki bu işlerden..

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
engellenen saldırı sayısı : 0 diyor;

ne güzel değil mi. acaba gerçekten öyle mi?;

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bence senin NOD32 lisanssız.Ayrıca tek antivirüs yetersiz ve dikkat son derece önemlidir.:excl:

boikot

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Virüs bulmuyorsa yoktur demektir olmayan bişey için neden alarm versin program he çok alarm görmek istiyorsanız avast kurun her ota boka alarm çalıyo nasıl olsa :D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Bravo kutlarız 6 aydır virüs bulaştırmamıssın benim linuxun yanında winzort kurulu ama o kadar çok virüs bulaşmış trend microyla anlatamam şimdi 258 casus yazılım 555 virüs sistemde ;)

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bilinçli kullanıcı olduktan sonra anti virüse bile gerek yok.

selo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende virüs programı kullanmıorum, pc canavar gibi çalışıo. kasma derdide olmuo hem.

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Nod32, McAfee, Norton bunların hepsini teker teker 3 ay kullandım hiç birinin bi kez abi virüs buldum karantinaya attım dediğini hiç görmedim.
Kaspersky ise 1 saat rahat durmuyor ;););)

bemektar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nerden biliyon kardeş bulaşmadığını, bulaşır ama saman altından su yürütür...

cess

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nerden biliyon kardeş bulaşmadığını, bulaşır ama saman altından su yürütür...

işte benim derdimde bu kardeş.daha önce yazdığım gibi güncelleme desen onu yapıyor.ve sanırım nod 32 m crackli.şimdilik hala böyle kullanıyorum.ama bunu kaldırıp tekrar nod 32 kurmayı düşünüyorum.

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
norton ınternet securty 2009 kullanıyorum 20 gün oldu kuralı bazen uyarı verip virüsün temizlenmesi için pc nin yeniden başlatılması gerektiğini yazıyor. yani nod32 gibi değil.(amacım AV i savunmak felan değil...)

jascuha

Asistan
Reaksiyon puanı
1
benimde böyle bir kuşkum olmuştu hata spybot,adaware, vs. programları yükleyip pc yi taradığımda hiç bir şey bulamamıştı hatta yetinmeyip interneten online taratma sitelerinde oldukça vakit harcamıştım. hata bir gün arkadaşın pc den virüslü bir dosyayı usb ye atıp eve getirdim pc ye takar takmaz uyarı verdi ve sildi antivirüs benki piyasada ne kadar alangirli site varsa dolaşan birisiyim eskiden 2-3 ayda bir pc ye format atırmak zorunda kalıyordum(sağolsun kankam:) ) virüsler den kurtulmak için... ama ne yalan söliyim bu virüs ler yüzünden az da olsa pc den anlar birisi oldum mesela format atmayı öğrenmek zorunda kaldım:D regedit idi bilmem nesiydi hepsini öğrenmeme sebeb oldurlar:D hatta şuan pc de athena gibi charon gibi sentry gibi 10 larca program yüklü olmasına ragmen bir tane virüs yok:) ha hiçmi truva bulaşmadı derseniz onlarca yakalanmış truva var... sonuç olarak Kaspersky diyorum başka bişi demiyorum;)

cess kardeş sanada tavsiyem Kaspersky kur pc ne virüsle falan işin olmasın belki derler çok kasar falan filan ama aldırma hertürlü antivürüs kulandım avast(bir arkadaşın dedigi gibi avast da oto boqa öter durur) harici hepsi kasar ama belli bir müdet sonra alışırsın farkında bile olmazsın benim gibi kafanda rahat olur;)

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
virüsler den kurtulmak için... ama ne yalan söliyim bu virüs ler yüzünden az da olsa pc den anlar birisi oldum mesela format atmayı öğrenmek zorunda kaldım:D regedit idi bilmem nesiydi hepsini öğrenmeme sebeb oldurlar:D

Virüslerin-trojanların bir faydası daha ortaya çıktı..
Zorunlu bilgisayar kursları veriyorlar :D

Asepsus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşının kuramamasının nedeni başa antivirus programı ile çakışmasından kaynaklanmıştır. Vista ile alakalı olduğunu sanmıyorum ben her zaman kurdum sorunsuz çalıştı. Ayrıca Virüs kesin vardır her virüsü yakalayamaz bunuda bilmelisin. Şuan Avira kullanıyorum buna rağmen arada kaçıyor ve çıkıyor.

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Virüs olmadığını neye dayanarak söylüyorsunuz?
Hiç şöyle bir ses duydunuz mu?
-Hey kullanıcı ! ben falanca virüs familyasından Hacı Hüsmen ağanın torunuyum
Bak yerleşyorum bu mahalleye, sonra haber vermedi deme..!
:D :D :D

Koptum sana ya D::D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Walla dün sildim çeşit çeşit her virüsten :D

o da yani 2 flash diskten :wacko:

6fshv7.jpg

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Walla dün sildim çeşit çeşit her virüsten :D

o da yani 2 flash diskten :wacko:

6fshv7.jpg
one ya bendede hiç virüs yok dio nod32 beni sürekli kandırıyo herhalde nese bende bu gunlerde kaspersky enişteyi kurayımda baksın bakalım duruma :D

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Virüs ben geldim demez ki bi antivirüs programını değiştir..

rise

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
yarin arkadaşa dosya için flash verecem bakalım bu sefer hangi virüsleri verecekler bana :D

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İşletim sistemim Wista 4aydır Format yemedi Ama XP Olsaydı Ayda Bir format atardım !! :)

Son mesajlar