Pc işletim sistemsiz gelcek açılırmı?

serhat445566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu aralar teknobiyotikten toplama pc sipariş etmeye karar verdim işletim sistemine para yetmedi(mağlum babamız memur) acaba açılırmı bilgisayar.
açılsa bile elimdeki windows 7 cd sini nasıl yüklicem yardım 1 haftadır aklıma takılıo:( şimdiden herkese teşekkürler:)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Windows 7 cd sini takıcaksın kuruluma başlayacaksın.

orjinal işletim sistemi satın almadıysan işletim sistemi yüklü gelmez.

forumda bununla ilgili bir çok anletım mevcut. biraz araştırman yeterli olacaktır.

serhat445566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saol arkadaş ben zaten işletim sistemi seçmeden sipariş etcem nasıl kurulum başlıcak onu merak ediom

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
FreeDos gelecektir Bilgisayar.Bilgisayarda ön yüklü gelen sistem olacak. Örn. Boot ekranı. Windows 7 yi boot edip kurulum yapacaksınız.
Olay bu kadar.

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
çok basit kasayı toplayım kullanım hazır hale getirdiğin zaman cd romuna window7 cdsini tak gerisini saten o halleder sen komutlara uy yeter

serhat445566

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese teşekkürler çok saolun arkadaşın pc sinde denedim oldu yeniden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk önce pc ye win 7 cd sini tak ve yeniden başlat pc açılırken ön yükleme yapmak için tuşa basın der entere bas gelen talimatlara göre yükle ama kullanım şartlarını kabul etmen lazım ve kurulum aşamasında pc 1 veya2 kere yeniden başlayacaktır yüklenirken özel yükleme yapman lazım kaloy gelsin.