Pc darboğaz mı yapıyor?

Bu konuyu okuyanlar

islemcimkotubtw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba ben teknobiyotik adlı şirketten pc aldım
Özellikleri:
İşlemci:Ryzen 3 1200 yeni nesil
Ram:8 gb forza evo
Ekran Kartı:biostar rx570 8gb
SSD:256 gb ssd geil zenith

Valorant,cs:go oynuyorum
Ekran kartı kullanımı %25-28 iken cpu kullanımı %100 e ulaşıyor
neden ve ne yapabilirim önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
İşlemciyi zorlayan bi şeyler var. Arka planda çalışan bi şeyler varsa kapatın .Discord vs. de açık olmasın.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Merhaba ben teknobiyotik adlı şirketten pc aldım
Özellikleri:
İşlemci:Ryzen 3 1200 yeni nesil
Ram:8 gb forza evo
Ekran Kartı:biostar rx570 8gb
SSD:256 gb ssd geil zenith

Valorant,cs:go oynuyorum
Ekran kartı kullanımı %25-28 iken cpu kullanımı %100 e ulaşıyor
neden ve ne yapabilirim önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim
Darboğaz olmaması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driverleri kurdunuz mu acaba ?

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107
Reaksiyon puanı
179
Ben 768P'de oynuyorum. Oyunlarda drop Vb. Girmiyor. İşlemci %100'ede vurmuyor. R3 1200AF ve RX 570 ile.

S2H alıp OC mu yaptın? Yoksa sadece CS:GO'dan mı bahsediyorsun?

Orayı pek sevmiyorum. Kilit figürler tek tek ayrıldı, üstüne bir de mesaj yazmadığım halde uygunsuz üslüp cezası yedim. Ya günde 5 dakika girerim ya da hiç girmem.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107

Orayı pek sevmiyorum. Kilit figürler tek tek ayrıldı, üstüne bir de mesaj yazmadığım halde uygunsuz üslüp cezası yedim. Ya günde 5 dakika girerim ya da hiç girmem.
S2H kullanıyorum :) Valorant ve CS:GO'dan bahsediyorum. En yüksek ayarlarda oynuyorum. Fakat OC yok. Gta5 Vb. Bilmiyorum. Şimdi indiriyorum. Son 30GB onuda yarın tamamlayacağım bakalım nasıl performans verecek.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107

Değişik gelmiştir buralar. 3000 mesaj yazdıktan sonra. Ben zar zor alışmıştım buraya fakat şimdi Technopat'ten daha çok buradayım .

Reaksiyon puanı
179
Değişik gelmiştir buralar. 3000 mesaj yazdıktan sonra. Ben zar zor alışmıştım buraya fakat şimdi Technopat'ten daha çok buradayım .

Oradaki silinen hesaplarımı da sayarsak 7000 mesajı geçmişimdir. Beni bile yıldırdı lanet olası UBerk. Pek değişik gelmedi, sadece insanlar mesajları beğense daha iyi olacak. Geldiğim yerde işe yarar gönderiler beğeniliyordu.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107
Oradaki silinen hesaplarımı da sayarsak 7000 mesajı geçmişimdir. Beni bile yıldırdı lanet olası UBerk. Pek değişik gelmedi, sadece insanlar mesajları beğense daha iyi olacak. Geldiğim yerde işe yarar gönderiler beğeniliyordu.
Burası biraz öyle :) Senle ne alıp veremediği vardıki ?

Reaksiyon puanı
179
Ne alıp veremediği vardı ki

Bilmiyorum ama tahminim var. Yanlış bir uyarı vermişti, konu açtığımda da düzenleyip yazmadığım şeyler ekledi. Sonra onları alıntılayıp "bunları dediğiniz için uyarıyı kaldırmıyorum" dedi ve konuyu kilitledi. Yeni konu açmamam için de 1 aylık uyarı verdi.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,107
Bilmiyorum ama tahminim var. Yanlış bir uyarı vermişti, konu açtığımda da düzenleyip yazmadığım şeyler ekledi. Sonra onları alıntılayıp "bunları dediğiniz için uyarıyı kaldırmıyorum" dedi ve konuyu kilitledi. Yeni konu açmamam için de 1 aylık uyarı verdi.
Banada ismi lazım olmayan bir moderetör takmıştı. "Ç" harfini yanlışlıkla "C" yaptığım için ban yemiştim. O moderatörün yaptığını şöyle anladım ; Mesajımdan 1 DK önce mesaj atmıştı. Ve görüp banlamıştı.

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Bu tarz oyunlar genelde düşük çözünürlükte oynanıyor dolayısıyla sistem ekran kartını yoramıyor.İşlemciyi kullanıyor. oyunu 1080 p yüksek ayarlara getirince sorun çözülür ki bence bu tarz oyunlarda bu sorun değil bende cs go da 768 P oynuyorum CPU kullanılıyo genel anlamda