Pazar Yerleri mi? Yeni Siteler mi? Marka Siteleri mi?

kubrasrncm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkesin bildiği gibi Dünya'da hem de Türkiye'de internetten ürün alım satımı gün geçtikçe büyüyor.

1) Bazı müşteriler ve satıcılar için; www.amazon.com, www.ebay.com, www.hepsiburada.com, www.gittigidiyor.com gibi pazar yerlerini tercih etmek bir opsiyon olabilir.

2) Bazı müşteriler direkt olarak marka websitesinden alışveriş yapar. Örnek olarak www.mavi.com, www.nike.com, www.apple.com gibi siteler olabilir.

3) Bazı müşteriler ise www.watsons.com, www.walgreens.com, www.bestbuy.com gibi siteleri tercih edebilir.

Peki bu kadar büyük yatırımlı sitelerin arasında küçük ölçekli sitelerden alışveriş yapmak yeni bir opsiyon olarak seçilebilir mi?

Bazıları kesinlikle hayır diyebilir, çünkü küçük ölçekli yeni sitelerde bir çok sıkıntı yaşamış olabilirler. Peki küçükleri desteklemezsek onlar nasıl büyüyecek? Ben alışveriş yaptığım bir kaç küçük ölçekli siteyi örnek olarak sizlerle paylaşmak istedim.

Ev tekstili ürünleri için farklı bir tarz olarak www.cipcici.com'u önerebilirim. İnternette bazı negatif yorumlar olsa da ben aldığım ürünlerde sıkıntı yaşamadım. Benim tercihim baş yapıt perdeler oldu. Son derece hoştular.

Ayakkabı için www.delisiyim.com diye bir site var. çok farklı bayan ayakkabı çeşitleri bu sitede mevcut.

ve 3. ve son olarak www.indreamshop.com diye bir site var. Bu site sanıyorum yeni açıldı.. Kozmetik sitesi... Denemek için Bioderma, Sun Brown ve Nivea deodorant aldım. Ürünler hızlı ve sorunsuz geldi. Eksiği çeşit biraz az gibi ama sanıyorum bu yeni açılmalarından dolayı...

Aranızda yeni siteler önerecek olan varsa sizde önerin ki doğru iş yapmaya çalışan küçük siteleride destekleyelim... :) Benden bu kadar...

Son mesajlar