Bu konuyu okuyanlar

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Türkcell'in çıkardığı ininal rakibi sistem.İninalden bin kat iyi.Her operatör abonesi kullanabiliyor.Her 1TL harcamaya 5 puan veriyor.Puanlarla internet,hediye çeki vb. alınabiliyor.Vodafone a da internet veriyor ama Türk Telekom a internet veriyor mu bilmiyorum.Ayrıca uygulama içinden fatura ödeme,TL yükleme gibi işlemler için bazen ek puanlar da verilebiliyor.Gerçek para veren kampanyası da çok.Kredi kartlarından daha fazla kazandırıyor.Paycell kartlar arası para gönderimi ücretsiz.Üyelik ücreti de aylık 1 TL.İninalde 2 TL.Ama belirli bir kesim tarihi oluyor.O tarihten önce parayı harcarsanız o para ödenmez borç da yazılmaz.Visa kartın geçtiği her yerde geçiyor.Türkcell bayilerinden ücretsiz para yatırma var.Birçok bankanın atmsinden para yatırılıp çekilebiliyor.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Ben daha önce ininal kart almıştım 5₺'ye. Hiç kullanmadım. Aldıktan sonra araştırdım. Kart aidatı var 2₺ de olsa. Bir de harcamalarda para kesiyor. Yurtdışı alışverişlerde (₺ dışı para birimi) ayrıca para kesiyor. Baktım hiçbir faydası yok.

Paycell'in de ininal'den farkı olduğunu düşünmüyorum.

En iyisi EFT ve havale parası almayan bir banka hesabı açmak. Zaten hesap işletim ücreti de kalktı.

ozkanvurgun43

Asistan
Reaksiyon puanı
63
Ben daha önce ininal kart almıştım 5₺'ye. Hiç kullanmadım. Aldıktan sonra araştırdım. Kart aidatı var 2₺ de olsa. Bir de harcamalarda para kesiyor. Yurtdışı alışverişlerde (₺ dışı para birimi) ayrıca para kesiyor. Baktım hiçbir faydası yok.

Paycell'in de ininal'den farkı olduğunu düşünmüyorum.

En iyisi EFT ve havale parası almayan bir banka hesabı açmak. Zaten hesap işletim ücreti de kalktı.
Bende banka hesabı da var Bu daha avantajlı.Ben düzenli olarak kullanan biriyim.Her hafta mutlaka internetten bir şeyler alıyorum.Bu açıdan paycell çok daha avantajlı.Ayrıca hiç kullanmayan birinin alması çok da mantıklı olmaz.Ve 1 TL kullanım ücreti var ama ben pek ödemiyorum çünkü belirli kesim günleri oluyor.O tarihte kartta para yoksa kesmiyor borç da yazmıyor.Ayrıca Ben banka kartıyla bir ara baya bir harcama yapmıştım 2 TL bile birikmedi.Bununla kampanyaları tamamlayarak 100 TL den fazla kazanmışımdır.Kampanyaları bankanın kampanyalarından daha avantajlı.