Türkcell bedava internet arşivi 11.05.2020

Bu konuyu okuyanlar

ozkanvurgun43

Asistan
Katılım
10 Tem 2018
Mesajlar
159
Reaksiyon puanı
63
Puanları
28
Yaş
20
Bipten bip yıldızları kanalını takip edin ve her hafta istediği kadar mesaj atın her hafta günlük 2 GB kazanın.Bipten hediye yarışı kanalını takip edin ve yarışta ilk 250 bin için günlük 1 GB, 50 bin için günlük 2 gb, ilk 5 bin için haftalık 5 GB kazanın.Her mesaj 1 puan,her arama saniyesi 2 puan ve her bip indirtme 25.000 puandır.Yarışma her hafta yeniden başlar.


Bipte Bil kazan kanalını takip edin soru cevaplayarak 1 GB ya da 250 MB kazanın.Her hafta yeniden başlar.


Bipte kim bir GB ister kanalını takip edin 50 MB ile 1 GB arası internet kazanın.

Bipte senyapdiye kanalını takip edin ve verdiği görevi yaparak 1 GB internet kazanın.Şu anda aktif görev yok ama ek salla kazan ya da izin vererek 1 GB kazanabilirsiniz.Görevler yakında gelir.

Bipte sürpriz nokta kanalı vardı ama virüs nedeniyle şu anda evde kalmanızı söylüyorlar.Virüs geçince o kanalın gösterdiği yere giderek internet veya farklı hediyeler alabilirsiniz.


Dijitale operatör uygulamasından her hafta cuma günü yenilenen salla kazan kampanyasına katılabilir ve internet ya da farklı hediyeler alabilirsiniz.Ramazan boyunca farklı hatta yollayıp ikiye katlama da var.


Dijital operatör uygulamasından Ramazan internetini almayı unutmayın.1 GB geliyor.Uygulamaya girince görürsünüz.Ona tıklayıp aktifleştirin.

Dergilik uygulamasını indirip ek salla kazan kampanyası vardı bir ara hala geçerli mi bilmiyorum.Varsa onu da kullanabilirsiniz.


Goller cepte uygulamasından her hafta ücretsiz her gol 100 MB yapabilirsiniz.Seçtiğiniz maçtaki gol sayısı×100 MB internet kazanırsınız.


Paycell kart alıp ya da sanal kart oluşturarak o kartla yaptığınız her 1 TL harcama için 5 puan kazanabilirsiniz.Puanlarınız ile internet ya da bazı yerlerde geçerli kupon alabilirsiniz.Puanlar ile internet alma Vodafone için de geçerli ama Türk telekomu bilmiyorum.Ayrıca diğer kampanyaları da internet ya da para verebiliyor.Şu anda da öyle kampanyaları var.

Gnç çatlat kazan ile her hafta iki kere çatlatıp internet alabilirsiniz.Gnç üyesi değilseniz Türkcell bayilerinden olabilirsiniz.25 yaş ve altı için geçerli.Hattın sizin üzerinize olmasına gerek yok.Kullanıcı olarak kendinizi tanımlatın yeter.


Atladığım bir şey varsa yazın.
 

Son mesajlar

Üst