Soru Paycell Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Turkcell den telefon almak için paycell e para transferi yaptım İBan yoluyla ama para düşmedi aradım sordum paycell e bana açıklama bölümüne telefon numaramı girmediğim için para hesabıma geçmediğini söylediler bana 3 iş günü içinde para banka hesabına geri döner dediler ama içime kurt düştü sorun olur mu döner mi para gerçekten dekont ü bende duruyor hala

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Dekont duruyorsa sıkıntı çıkmaz, mutlaka geri alırsınız. Gönderdiğiniz para Türkcell'in hesabına gider ama karşılık bulamayınca geri döner. İçiniz rahat olsun.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Elbet alırsınız parayı. Strese gerek yok :D
Biraz araştırdım da alamayanlar olmuş dekont falan yollamışlar süreç baya uzamış telefon alcam süreç uzuyor nerden bulaştım buna ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elbet alırsınız parayı. Strese gerek yok :D
Dekont duruyorsa sıkıntı çıkmaz, mutlaka geri alırsınız. Gönderdiğiniz para Türkcell'in hesabına gider ama karşılık bulamayınca geri döner. İçiniz rahat olsun.
İnşallah ya az buz değil

Son düzenleme:

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Biraz araştırdım da alamayanlar olmuş dekont falan yollamışlar süreç baya uzamış telefon alcam süreç uzuyor nerden bulaştım buna ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah ya az buz değil
Ben 130 küsür liramı alamamıştım, internet üzerinden bir yükleme yapmıştım ama para karşı tarafa ulaşmadı. İki tarafı da defalarca aradım ama bir sonuç alamadım. En sonunda da nasıl olsa Paycell zaten çok fazla hediye veriyor diye bıraktım işin peşini, şimdiye kadar çok daha fazlasını aldım Paycell'den :)
Ama sizin durumunuz farklı, mutlaka alırsınız paranızı içiniz rahat olsun.

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Aman Allah korusun 19000 ₺ söz konusu ?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Tüketici hakem heyetinde, olmaz ise uluslararası mahkemelere dahi başvurabilirsiniz, çünkü örnek verecek olursak İstanbul Sözleşmesi, eşinden şiddet gören Türk bir kadının ülkemizdeki her türlü mahkemeye başvurup doğru bir karar aldıramamasından dolayı uluslararası mahkemeye başvurunca Türkiye kadınlarına önem vermeyen bir ülke diye gündeme düştü ve uluslararası İstanbul Sözleşmesi çıktı. Verdiğiniz para az buz bir para değil çünkü.