Pardus Ekibi Eleman Arıyor...

Bu konuyu okuyanlar

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
TÜBİTAK UEKAE bünyesinde çalışarak ulusal işletim sistemi Pardus'un geliştirilmesine ve yaygınlaştırılmasına katkıda bulunacak yeni ekip arkadaşları arıyoruz:

Geliştiriciler: "Pardus teknolojileri" olarak adlandırdığımız ve Pardus'u diğer Linux dağıtımlarından ve işletim sistemlerinden ayıran yenilikçi uygulama yazılımlarının geliştirilmesinde görev alacak, tercihimiz Python olmak üzere, bir programlama dilinde bağımsız geliştirme yapacak derecede bilgi ve deneyim sahibi...

Yaygınlaştırıcılar: İç ve dış projelerin planlama ve yürütme işlerinde görev alacak, ayrıca sunucu sürümü oluşturulması ve test süreçleri geliştirilmesi konularında katkı verecek, tercihen Linux sistem yöneticiliği konusunda bilgi ve deneyim sahibi...

İlgilenenlerin bilgi (at) pardus.org.tr adresine formal bir özgeçmiş göndermelerini, Geliştirici pozisyonuna başvuranların özellikle örnek kod parçalarını eklemelerini bekliyoruz. Haydi, özgürlük için...

Kaynak

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler Deniz,

Python ismini sadece Pardus'un önceki duyurlarından duyduğum bir dil. Başlangıç seviyesi C bilgimle başvurmadan önce kendimi biraz gaza getirmeye çalışıyorum şu an.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
aydogan dedi ki:
Teşekkürler Deniz,

Python ismini sadece Pardus'un önceki duyurlarından duyduğum bir dil. Başlangıç seviyesi C bilgimle başvurmadan önce kendimi biraz gaza getirmeye çalışıyorum şu an.

inşallah çalışmaya başlarsın pardusta ben senin yanına geli senle biraz çay kahve içeriz downda gelir sen bize pardusu öğretirsin