Papara Black Card

Bu konuyu okuyanlar

Sabri Sevik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 17 yaşındayım adamakıllı kullanabilecegim bi kart arıyorum çok uzun süre ininal kullandım ama artık kullanmak istemiyorum baya bi araştırdım ve Papara Black Card'ı en makul seçenek olarak görüyorum lakin aklıma takılan tek bişey var bu kartı sipariş ettiğimde bi imza atmam gerekiyormuş kapıda bu neyin imzası ayrıca internette sözleşmeli vs yazıyor ama kartı alanlar hiçbir sözleşme olmadığını iddia ediyor sonradan sorun olmasın. Yani ben bu kartı sipariş edip kullansam benim için ne gibi etkileri olur? (Ailemin haberi olmasa sorun olur mu?)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Sözleşmeli kart olması sebebi ile teslim alırken sözleşmeye imza atmış oluyorsunuz.

Sabri Sevik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sözleşmeli kart olması sebebi ile teslim alırken sözleşmeye imza atmış oluyorsunuz.
Fakat kartı sipariş edip kullananlar herhangi bir sözleşme göremediklerini söylüyorlar bu sözleşmenin maddelerini vs. bulabilecegim bir yer var mı acaba bulamadım herhangi birşey internet üzerinde.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Papara adresine girdiğinizde alt tarafta Kullanım Sözleşmesi olarak bildirim mevcuttur.