4 aylık Papara deneyimim

Bu konuyu okuyanlar

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Papara Black Card'ı 4 ay önce aldım, fakat AGT Kurye sağolsun 15 günde getirdi. Birde ismi "Aynı Gün Teslim"miş bruh! Neyse kartı aldığımda zarf içinde geldi aktivasyonunu gerçekleştirdim. 10 Gün sonra Kuveyt Türk ATM'den para yatırdım en sevdiğim şey de bu istediğim ATM'den rahatça para yatırabiliyorum. Parayı yatırdım ve hepsiburada'dan ilk alışverişimi kolayca gerçekleştirdim 3D secure vs. hepsiburada'da tam olarak çalışıyor, ama Trendyol'da bazen 3D secure istiyor bazen istemiyor ve bu çok sıkıntılı birşey birisi benim kart bilgimi çalıp trendyol'dan alışveriş yapabilmesi beni biraz korkuttu kafama takmadım pek. n11'de 114 liralık alışverişimde 5₺ cashback iade etti hoşuma gitti. Kısaca papara kart gayet iyi ama agt kurye ile sorun yaşayabilirsiniz dün yaptığı indirimler dolayısıyla tosla kart sipariş verdim onunda deneyim yazısı gelir inşallah. Bir de birkaç gün önce. Papara Metal Card'ı tanıtmış şuan betadaymış çıkarsa onu da %90 alırım.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
3d secure olmadan bir sürü alışveriş gerçekleştiriyorum hiç sıkıntı yaşamıyorum. içiniz rahat etmiyorsa sanal kart oluşturun uygulama üzerinden ve ona kullanacağınız zaman limit belirleyin. bu sayede hesabınızdaki tüm parayı kullanamazlar :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Metal kartı ben de gördüm sabırsızlıkla bekliyorum.