Paket tavsiye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan <SxA>
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar 8 mbps limitsiz internetimin tahütü bitmek üzere yeni bir pakete geçmek istiyorum tahmini 50-60 civarı mümkünse 8 mbps den hızlı olsun filmleri takılarak izlemek istemiyorum ( herzaman yapmasada arada yapıyor ama onuda ttnet alt yapısına veriyorum ) bu arada bakırköy heyet sokakta oturuyorum fiber tavsiye ederseniz alt yapısı varmı diye pek emin deilimde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fiber varsa TTNET'te 1 dk durma derim. Geç hemen Superonline'a... Ama yok TTNET kullanayım da ADSL olsun dersen 8 Megabit üzerine ÇÜRÜMÜŞ BAKIR KABLOLARLA PING'TEN VE KOPMALARDAN başka bir şey yaşamazsın. Tabi bulunduğun bölgenin altyapısına bağlı... TTNET PING'li KOPAN ve UPLOAD'ı SIFIRI gören İNTERNET!

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Malsef superonline alt yapısı yokmuş ancak ttnetin hiperinternet alt yapısı varmış 20 mbps lik sınırsız paketten almayı düşünüyorum

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Malsef superonline alt yapısı yokmuş ancak ttnetin hiperinternet alt yapısı varmış 20 mbps lik sınırsız paketten almayı düşünüyorum

Dediğin peketi kullanıyorum memnunum istersen geçebilirsin.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dediğin peketi kullanıyorum memnunum istersen geçebilirsin.
Yorumunuz için teşkkür ederim açıkcası 4 senedir ttnet kullanıyorum ilk iki senem 4 gb kotalıydı onda biraz sıkıntı çektim ancak son iki senedir kotasızda bi sıkınttı çekmiyorum