Oyun oynarken monitörün kapanması ?

Bu konuyu okuyanlar

saizens

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yeni hazır sistem aldım casper excalibur masaüstü, fakat, oyun oynarken 3-5 dakika sonra görüntü gidiyor kasa çalışıyor sorun monitör'de değil farklı bir monitörde'de denedim onboard girişinden hdmi takıp oynadığım'da böyle bir şey olmuyor ekran kartına bağlayıp oynadığım da hemen 3-5 dakika sonra kapanıyor, ve fişi çekmedikçe reset falan atamıyorum, fakat bilgisayardaki sesleri vesaire duyabiliyorum sadece monitör kapanıyor sebebi nedir? Bu arada driver'ı silip tekrardan kurdum sorun hala devam etmekte

SİSTEM ÖZELLİKLERİ
İNTEL CORE İ5 10400F İŞLEMCİ
EKRAN KARTI RX550 4GB
8GB RAM
ANAKART H410M

umit4421

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,110
İ5 10400f ve rx550??????
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darbogaz is coming
Darboğaz olmaz ama çoğu zaman işlemciyi tam gücünde kullanamaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar, yeni hazır sistem aldım casper excalibur masaüstü, fakat, oyun oynarken 3-5 dakika sonra görüntü gidiyor kasa çalışıyor sorun monitör'de değil farklı bir monitörde'de denedim onboard girişinden hdmi takıp oynadığım'da böyle bir şey olmuyor ekran kartına bağlayıp oynadığım da hemen 3-5 dakika sonra kapanıyor, ve fişi çekmedikçe reset falan atamıyorum, fakat bilgisayardaki sesleri vesaire duyabiliyorum sadece monitör kapanıyor sebebi nedir? Bu arada driver'ı silip tekrardan kurdum sorun hala devam etmekte

SİSTEM ÖZELLİKLERİ
İNTEL CORE İ5 10400F İŞLEMCİ
EKRAN KARTI RX550 4GB
8GB RAM
ANAKART H410M
Monitörün kaç hz?

grand_master

Müdavim
Reaksiyon puanı
707
Kabloları kontrol et monitör kısa devre yapmış olabilir