Oyun Oynarken Farklı Şekillerde Taklıan Bilgisayar.

Bu konuyu okuyanlar

blhack

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar.Birkaç ay önce 0 bilgisayar aldım.Daha doğrusu 0 alan birisinden aldım fakat kendisi nakite çevirmek için almış ben de ondan uygun bir fiyata satın aldım garanti vs. hâla devam ediyor.Bilgisayar oyundayken stabil davranmıyor sanki ve bazen bilgisayar bir anda donuyor, hiçbir şeye tepki vermiyor.Sadece kapatma tuşuna basılı tutarak kapatabiliyorum onun haricinde hiçbir şekilde tepki vermiyor kendi haline bırakırsam da aynen devam ediyor.Olay görüntüleyicisinde Kernel Power 41 (63) yazıyor.Bu kilitlenme esnasında bazen o an çalan seste de takılma oluyor ve sonsuza dek bir gürültü halinde devam ediyor.En son kilitlenmede ise ekran karardı bir anda ses kesildi ve çalışmaya devam etti fakat öylece kaldı.Ben müşteri hizmetlerini aradım uzaktan bağlanıp ekran kartı sürücüsünü güncelledi ve bana bios'u güncellememi söyledi ben de güncelledim.Fakat sorun hala devam ediyor.HDTune ile hardisk ve ssd'yi de taradım herhangi bir problem görünmüyor.İşim gereği bilgisayar bana sürekli lazım olduğu için servise götürmeden halledebilmek çok işime gelir açıkçası.Aşağıya sistem detaylarını yazıcam yardımcı olursanız çok sevinirim.
Marka : HP
Model : Pavilion 15-dk0018nt
İşlemci : İntel i7 9750h
Ekran Kartı : Nvidia Geforce GTX 1660ti Max-Q Design
Ram : 16GB 2666Mhz
HDD : 1TB
SSD: 128GB