Yardım Oyun Oynarken Ekran Kartında Kırmızı Işık Yanıp Görüntü Gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

TARIK4400

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Merhabalar, oyun oynarken bilgisayarda herhangi bir kasma ya da fazla ısınma yokken aniden ekran kartında kırmızı ışık yanıyor ve eş zamanlı olarak görüntü gidiyor. Ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Oyunun sesi cızırtılı bir şekilde gelmeye devam ediyor. Tek çare olarak bilgisayarı güç tuşuna basılı tutarak kapatıyorum. Yeniden açtığımda AMD Adrenalin silinmiş oluyor ve ekran kartı driver silinmiş oluyor. Yüklediğim zaman düzeliyor ta ki yeniden aynı şekilde kapanana kadar. Yardımcı olur musunuz?
AMD Ryzen 5 5500
AMD Radeon Rx 6700
Gigabyte A520M-H

keremyesilcimen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, oyun oynarken bilgisayarda herhangi bir kasma ya da fazla ısınma yokken aniden ekran kartında kırmızı ışık yanıyor ve eş zamanlı olarak görüntü gidiyor. Ancak bilgisayar çalışmaya devam ediyor. Oyunun sesi cızırtılı bir şekilde gelmeye devam ediyor. Tek çare olarak bilgisayarı güç tuşuna basılı tutarak kapatıyorum. Yeniden açtığımda AMD Adrenalin silinmiş oluyor ve ekran kartı driver silinmiş oluyor. Yüklediğim zaman düzeliyor ta ki yeniden aynı şekilde kapanana kadar. Yardımcı olur musunuz?
AMD Ryzen 5 5500
AMD Radeon Rx 6700
Gigabyte A520M-H
Merhaba ekran kartınızın bozuk olup olmadığıyla ilgili bir şey söylemem doğru olmaz ama size yardımcı olmak için şu videoyu sizinle paylaşıcamBu videodan ekran kartınızın bozuk olup olmadığını öğrenebilir ve gerekli sigortaya veya bir tamirciye götürebilirsiniz.