Soru Oyun Oynamak Size Ne Kazandırıyor?

Bu konuyu okuyanlar

GameKinQ01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamun aleyküm . İnsan bir şeyi yaparsa illaki bir sebebi vardır . Bu konuyuda o yüzden açtım oyun oynamak size ne kazandırıyor ? Oynamasan olurmu?

Oyun oynamak benim eğlenceli bir şekilde vakit geçirmemi sağlıyor peki ya siz ?

Nedeniyle açıklarsanız sevinirim .(GameKinQ01)

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Selamun aleyküm . İnsan bir şeyi yaparsa illaki bir sebebi vardır . Bu konuyuda o yüzden açtım oyun oynamak size ne kazandırıyor ? Oynamasan olurmu?

Eğlenceli vakit geçiriyorum.Genel Kültürümü ve İngilizce'mi geliştiriyorum.
Bu arada her mesajının sonuna nickini yazmana gerek yok.Senin yazdığını anlıyoruz.

GameKinQ01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğlenceli vakit geçiriyorum.Genel Kültürümü ve İngilizce'mi geliştiriyorum.
Bu arada her mesajının sonuna nickini yazmana gerek yok.Senin yazdığını anlıyoruz.
Bu forumda yeni üyeyim ne yapacağımı bilemeden ismimi yazıyorum .

İyi günler dilerim .(GameKinQ01)

Reaksiyon puanı
6
Oyun oynamak bağımlılık haline gelmediği sürece faydalı, bundan 2 yıl önce günde 8 saat lol oynardım sabah tan akşama kadar ve aldığım zevk çok az dı sinir olurdum sonra hikayeli oyunlara geçtim onlardan da sıkılmaya başladım derslerim kötüleşti sosyalliğim azaldı git gide depresif oldum ve bunun sebebi bilgisayar dı çocukluğumdan beri oyun oynadığım için bünyem artık alışmıştı ve zevk almam bitmişti tamamiyle bilgisayar oyunlarını bıraktım , pc yi sattım şuan 2-3 ayda bir kuzenime gittikçe , veya denk geldikçe oynuyorum ve her gün oynamanın zevkinden kat kat fazla zevk alıp zihnimi boşaltabiliyorum bilgisayar oyunu bana göre maximum haftada 1 oynanmalı.

theKaaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hiçbir şey kazandırmıyor:Boşa harcanan günlük 9-10 saat,bel ağrısı ve kitap okumayı artık bırakmam.
Tek artısı ingilizcemi geliştirmesi.