Oyun Lazım Bana

Bu konuyu okuyanlar

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
@cReSPoO54, Portal Serisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@niyazi5859, benimde oynama fırsatım oldu orta-iyi arası ama başyapıt değil. Yani beklentin mükemmel olmasın Oynanış fena değil ama :)
Tamam hocam bence horizon zero dawn zelda ve resident evil 7 den daha iyi spiderman den biraz kötü ama spiderman ps özel oyunu

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
@cReSPoO54, Portal Serisi

@niyazi5859, benimde oynama fırsatım oldu orta-iyi arası ama başyapıt değil. Yani beklentin mükemmel olmasın Oynanış fena değil ama :)
daha yeni tekrar oynadım portal serisini tşk

Tamam hocam bence horizon zero dawn zelda ve resident evil 7 den daha iyi spiderman den biraz kötü ama spiderman ps özel oyunu
çoğu insana göre zelda dünyanın en iyi oyunu horizon güzel oyun ama bence bi başyapıt falan değildi çok fazla sıkıntısı vardı ama herşeye rağmen güzel oyun hikayeside yeterli her ne kadar zelda aşığı olmasamda zelda oyun olarak horizon un kat ve kat üstünde hocam

Reaksiyon puanı
646
Yıllardır oyun oynarım ama artık cidden oyun bulamıyorum her hangi bir tür farketmez ama online OLMAZSA daha iyi olur bu arada sistem o kadar iyi değil,çoğunlukla fazla bilinmeyen veya indie oyun tavsiye edin çünkü aklınıza gelebilecek çoğu büyük oyunu oynamışımdır
hoi4 fifa 15 16 17 18 19 20 21 kindergarden hitman 1 2 3 half life 1 2 beholder 2 tropico 6 csgo citys skylines crises in kremlin gta V radio commender seum speed runers of hell she sees red the stanley parable sniper elite 4 outlast paper please there is no game (uzun versyon) the witcher undertale ultimate custum night stranded deep garrys mode 911 operator getting over with banett foddy my frend pedro mortal kombat 11

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
@cReSPoO54, Spiderman 2018 ve Days Göne ve Final Fantasy 7 remake ps plusda verilmişti iki oyun :)

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Zula
Ets 2
Cs go
Pubg
Pubg lite
American turuck similatör
Aklıma gelen bunlar bazılarının ismini yanlış yazmış olabilirim kusura bakma

Zula
Ets 2
Cs go
Pubg
Pubg lite
Hocam özürdilerim online olmasın demişsiniz orayı görmemişim
Ondan dolayı ets 2 american turuck similatör

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Zula
Ets 2
Cs go
Pubg
Pubg lite

Hocam özürdilerim online olmasın demişsiniz orayı görmemişim
Ondan dolayı ets 2 american turuck similatör
Yo online olmasın demedi olmazsa iyi olur dedi oyunlar güzel ancak oynamış olabilir

Çay Perisi

Profesör
Reaksiyon puanı
938
Prison Architect veya Age of Mythology oynayabilirsin.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
hoi4 fifa 15 16 17 18 19 20 21 kindergarden hitman 1 2 3 half life 1 2 beholder 2 tropico 6 csgo citys skylines crises in kremlin gta V radio commender seum speed runers of hell she sees red the stanley parable sniper elite 4 outlast paper please there is no game (uzun versyon) the witcher undertale ultimate custum night stranded deep garrys mode 911 operator getting over with banett foddy my frend pedro mortal kombat 11
hoi serisini oynadım,kindergarden bitirdim, hitman 2000 li ilk oyundan itibaren hepsini oynadım,half life bitirdim,beholder a bakmayı düşünüyorum,tropico 6 satın aldım yakında başlıyacağım tşk,csgo 500 saatim falan var bi ara tekrar oynarım... neyse hepsini oynamışım sanırım stanley parable ı oynayacaktım unutmuşum not aldım kendime, zaman ayırdığınız için teşekkür ederim

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Yıllardır oyun oynarım ama artık cidden oyun bulamıyorum her hangi bir tür farketmez ama online OLMAZSA daha iyi olur bu arada sistem o kadar iyi değil,çoğunlukla fazla bilinmeyen veya indie oyun tavsiye edin çünkü aklınıza gelebilecek çoğu büyük oyunu oynamışımdır
Stardew Valley,Dying Light,Fear 1,fallout new vegas/4/3 ,Unturned,Dishonored,Far cry 3-4-5(tüm oyunlar zaten bi iki eklenti dışında aynı) Gta 4/3/vc/san/ ,Subnature,Payday 2 (oyun online ama oyunda pvp yok her zaman co-op ya da isterseniz single gidiyorsunuz) The forest, Detroit become human, Heavy rain, Fahrenait,The Elder Scrolls Skyrim/Oblivion/Morrowind, Borderlands 1/2/3 Just Cause 2-3-4 ,Watch dogs 1/2 Tomb Raider/Rise of the tomb raider,Metro 2033/last light/redux Cod mw4/black ops, battlefield 1942/3/4/1/5 ,Bioshock1/2/infinite,portal 1/2 ,Outlast/ outlast whistlerblower, My Summer car, Hitman Blood money.

Bunlara bakın bir de
Stardew Valley,Dying Light,Fear 1,fallout new vegas/4/3 ,Unturned,Dishonored,Far cry 3-4-5(tüm oyunlar zaten bi iki eklenti dışında aynı) Gta 4/3/vc/san/ ,Subnature,Payday 2 (oyun online ama oyunda pvp yok her zaman co-op ya da isterseniz single gidiyorsunuz) The forest, Detroit become human, Heavy rain, Fahrenait,The Elder Scrolls Skyrim/Oblivion/Morrowind, Borderlands 1/2/3 Just Cause 2-3-4 ,Watch dogs 1/2 Tomb Raider/Rise of the tomb raider,Metro 2033/last light/redux Cod mw4/black ops, battlefield 1942/3/4/1/5 ,Bioshock1/2/infinite,portal 1/2 ,Outlast/ outlast whistlerblower, My Summer car, Hitman Blood moneyl

Stardew Valley,Dying Light,Fear 1,fallout new vegas/4/3 ,Unturned,Dishonored,Far cry 3-4-5(tüm oyunlar zaten bi iki eklenti dışında aynı) Gta 4/3/vc/san/ ,Subnature,Payday 2 (oyun online ama oyunda pvp yok her zaman co-op ya da isterseniz single gidiyorsunuz) The forest, Detroit become human, Heavy rain, Fahrenait,The Elder Scrolls Skyrim/Oblivion/Morrowind, Borderlands 1/2/3 Just Cause 2-3-4 ,Watch dogs 1/2 Tomb Raider/Rise of the tomb raider,Metro 2033/last light/redux Cod mw4/black ops, battlefield 1942/3/4/1/5 ,Bioshock1/2/infinite,portal 1/2 ,Outlast/ outlast whistlerblower, My Summer car, Hitman Blood money.

Bunlara bakın bir de
ÖZELLİKLE STARDEW VALLEY'E GÖZ ATIN

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394

Bunlara bakın bir de
subnature dışında hepsini oynadım bi bakacağım teşekkür ederim

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
şu anda pc de var oynuyorum özlemişim oynamayı bende, acayip sarıyor şu anda oyunda yeni evlendim en son çocuk yapmak istermisin falan demişti oralardayım :D

Başlığa ek olarak kendi oynadığım oyunları yazdım tabi çoğu aklıma gelmemiştir :D

Hollow Knight
Dead Cells
Hades
To the moon
Celeste
Binding Of Isaac
Katana Zero
Company Of Hereos Serisi
Hearts Of Iron
Mad Games Tycoon
Game Dev Tycoon
Banished
Beat Cop
Cuphead
Undertale
Enter The Gungeon
Exit The Gungeon
Guns Gore Cannoli 2
Insurgency
Mother Russia Bleeds
Spec Ops The Line
Stardew Valley
Super Meat Boy
Terraria
Stenley Parable
Kindergarten
Transformice
Beholder
Path Of Exile
Warframe
Portal Serisi
Tropico 6
Citys Skylines
Speed Runners
Roller Coaster Tycoon
Papers Please
911 Operator
My Friend Pedro
Ape Out
Valiant Hearts The Great War
Hotline Miami
Limbo
İnside
Forager
Disco Elysium
İnto The Breach
Kerbal Space Program
Fear 1
Dishonered
Heavy Rain
Fahrenait
My Summer Car
Grim Fandango
Monkey Island Serisi
South Park Oyunları
Whats Remains Of Edith Finch
...

Arada bir kaç tane ünlü oyun var farkındayım ama bilmeyen vardır belki diyerek yazdım normalde daha fazla oyun yazardım ama şu an gelmedi aklıma neyse siz aşağıda muhabbeti döndürürsünüz aklınıza gelen benim yazmadığım ve yukarda yazılmayan oyunları yazmaktan çekinmeyin.

Ekleme;
The Messenger
HellTaker
Soldat
Tunel Divers
Nidhog 1-2
Overcooked
Observer
Far Lone Sails
One Finger Death Punch 2
The Gardens Between
FES
Sunless Skies
Prison Architect
Transistor
The Red Strings Club
This War Of Mine
60 Second
Frostpunk
Trine Serisi
Darkest Dungeon
Machinarium
Banner Saga Serisi
Subnautica
Ori Serisi
Brothers A Tale Of Two Sons
RimWorld
Pillars Of Eternity 2
Guacamelee 2
...
Şimdilik bu kadar, yarın 1 küçük liste daha yazarım belki ama şuan üşendim :D siz aşağıda benim yazmadığım oyunları yazabilirsiniz.Hayırlı Akşamlar

Son düzenleme:

Anonim 234172

Öğrenci
Reaksiyon puanı
73
şu anda pc de var oynuyorum özlemişim oynamayı bende, acayip sarıyor şu anda oyunda yeni evlendim en son çocuk yapmak istermisin falan demişti oralardayım :D

Başlığa ek olarak kendi oynadığım oyunları yazdım tabi çoğu aklıma gelmemiştir :D

Hollow Knight
Dead Cells
Hades
To the moon
Celeste
Binding Of Isaac
Katana Zero
Company Of Hereos Serisi
Hearts Of Iron
Mad Games Tycoon
Game Dev Tycoon
Banished
Beat Cop
Cuphead
Undertale
Enter The Gungeon
Exit The Gungeon
Guns Gore Cannoli 2
Insurgency
Mother Russia Bleeds
Spec Ops The Line
Stardew Valley
Super Meat Boy
Terraria
Stenley Parable
Kindergarten
Transformice
Beholder
Path Of Exile
Warframe
Portal Serisi
Tropico 6
Citys Skylines
Speed Runners
Roller Coaster Tycoon
Papers Please
911 Operator
My Friend Pedro
Ape Out
Valiant Hearts The Great War
Hotline Miami
Limbo
İnside
Forager
Disco Elysium
İnto The Breach
Kerbal Space Program
Fear 1
Dishonered
Heavy Rain
Fahrenait
My Summer Car
Grim Fandango
Monkey Island Serisi
South Park Oyunları
Whats Remains Of Edith Finch
...

Arada bir kaç tane ünlü oyun var farkındayım ama bilmeyen vardır belki diyerek yazdım normalde daha fazla oyun yazardım ama şu an gelmedi aklıma neyse siz aşağıda muhabbeti döndürürsünüz aklınıza gelen benim yazmadığım ve yukarda yazılmayan oyunları yazmaktan çekinmeyin.

Ekleme;
The Messenger
HellTaker
Soldat
Tunel Divers
Nidhog 1-2
Overcooked
Observer
Far Lone Sails
One Finger Death Punch 2
The Gardens Between
FES
Sunless Skies
Prison Architect
Transistor
The Red Strings Club
This War Of Mine
60 Second
Frostpunk
Trine Serisi
Darkest Dungeon
Machinarium
Banner Saga Serisi
Subnautica
Ori Serisi
Brothers A Tale Of Two Sons
RimWorld
Pillars Of Eternity 2
Guacamelee 2
...
Şimdilik bu kadar, yarın 1 küçük liste daha yazarım belki ama şuan üşendim :D siz aşağıda benim yazmadığım oyunları yazabilirsiniz.Hayırlı Akşamlar

Birşey soracağım ori remastered'i oynadın mı? Oynadıysan normal ori ile farkı ne?

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
Birşey soracağım ori remastered'i oynadın mı? Oynadıysan normal ori ile farkı ne?
bahsettiğin definitie edition mu? ben bilmiyorum çünkü sadece definitive edition oynadım pek bir fark olduğunu sanmıyorum yanlış hatırlamıyorsam oyun ilk çıktığında biraz kusurluydu tahminimce onların düzeltilmiş halidir