oyun adaklı pc toplama

extramemes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merabalar herkese benım 3000tl bütcem var oyun adaklı bir kasa toplamak ıstıyorum malum dolar acayıp yuksek ama toplanacak sistem de ekran kartı ıstemıyorum mevcut olan ekran kartımı kullanacagım ekran kartım ıse şunun bir alt modeli gibi bişi bulamadım pıyasada Sapphire Hd6570 Gddr3 2Gb 128Bit Amd Radeon Dx11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar benı ıdare edecegını düşünüyorum zaten oynayacagım oyun csgo sadece bunun ıcın ugraşıyorum şimdiden teşekkürler yardımcı olacaklara

extramemes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Monitör olacak mı?
hayır mönütörum var 75hz lik zaten 3-5 aya kalmaz 144lük alacam sadece kasa ıstıyorum klavye fare filan da var

---- Mesajlar birleştirildi ----

pek anlamıyorum zaten vaktımın cogu çalışmakla gecıyor ilgilenecek vakıt bulamıyorum ayrıca alacagım urunler internetten sipariş ile degil de direkt olarak vatan veya teknosa gibi magazalardan elden alma şansı olursa daha iyi olur

Son düzenleme:

extramemes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,221
gercı ınınal kartım var hesabıma kayıtlı 3 adet fakat aylık bir bütce var 750tl o limiti aşamıyorum ama eger 3 farklı kart ile sipariş edersem 2250 yapar bir arkadaş yardımıyla 3bini tamamlarım diye düşünüyorum

itopyanın elden alabilecegim bir magazası var mı

2400tl ediyor ssd takılabilirmi geri kalan para ile
Takılabilir. SSD 970 EVO'ya bak. İtopya İstanbul'da var.

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17

extramemes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartın var anladığım kadarıyla. Görkem Say hocanın önerdiği sistem güzel buna bir iki sene sonra 1050ti ayarında bir kart ekleyebilirsen en az 5 sene gibi bir süre kullanırsın.
Peki bu sistemi toplarsam monitörüm de hdmı veya dvı girişi olması şart mı