1000-1500 TL ye Alınabilecek Oyun Bilgisayarları Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

ScProjectt167

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm
Varmıdır bu fiyata bir oyun bilgisayarı normalde toplamayı dusunuyorum ama varsa tabı bu fıyata daha zahmetsiz olur diye düşünüyorum.
n11 benzeri sitelerde envai çeşit 1000 tl hatta bin tl nın altında oyun bilgisayarları kol geziyor ama hepsının parçaları eski nesil ilkel parcalar
adam i5 yazmıs saymış sövmüş ekran kartı onboard işlemcı 10 yıllık :tearsofjoy::tearsofjoy:
yada illede topla derseniz hangi parçaları önerirsiniz
ve pek bılgım yok bu konularda arkadaşımla halledicez o az cok anlıyor ddr2 tarihin tozlu raflarından çıkan kasamı söküp biçip aldığım parçaları bu kasaya uydurabilirmiyiz veya uydurulabilirmi beceremezsek ztn tanıdık bi bilgisayarcı buluk ona göndericez.
Oynayacagım oyunlar : Csgo , Metin2 tabiki olmazsa olmaz :) , farcry , fortnite , belki birde Pubg Fps oyunları anlıyacagınız orta özelliklerde oynayabilsem yeter
Bazılarınız o paraya çok şey istiyorsun diyebilir ama pc parçaları bildiğiniz üzere dolar üzerinden yürüyo zaten ceplerde delik ne olacak halımız... İyi forumlar iyi günler dilerim.

Cfettah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleyküm
Varmıdır bu fiyata bir oyun bilgisayarı normalde toplamayı dusunuyorum ama varsa tabı bu fıyata daha zahmetsiz olur diye düşünüyorum.
n11 benzeri sitelerde envai çeşit 1000 tl hatta bin tl nın altında oyun bilgisayarları kol geziyor ama hepsının parçaları eski nesil ilkel parcalar
adam i5 yazmıs saymış sövmüş ekran kartı onboard işlemcı 10 yıllık :tearsofjoy::tearsofjoy:
yada illede topla derseniz hangi parçaları önerirsiniz
ve pek bılgım yok bu konularda arkadaşımla halledicez o az cok anlıyor ddr2 tarihin tozlu raflarından çıkan kasamı söküp biçip aldığım parçaları bu kasaya uydurabilirmiyiz veya uydurulabilirmi beceremezsek ztn tanıdık bi bilgisayarcı buluk ona göndericez.
Oynayacagım oyunlar : Csgo , Metin2 tabiki olmazsa olmaz :) , farcry , fortnite , belki birde Pubg Fps oyunları anlıyacagınız orta özelliklerde oynayabilsem yeter
Bazılarınız o paraya çok şey istiyorsun diyebilir ama pc parçaları bildiğiniz üzere dolar üzerinden yürüyo zaten ceplerde delik ne olacak halımız... İyi forumlar iyi günler dilerim.
Aleyküm Selam.
link ilgini çekebilir. 2. el fakat marka makina satıyorlar. N11 den gittigidiyor dan araştırdım pc alıpta memnun olmayan yok gibi.
Direk siteleri ise ATOM BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK - atombilisim.com.tr lininden ulaşabilirsin. Sıfır ve ikinci el bilgisayar satışında iddalılar.

ScProjectt167

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkur ederim sağolun bir bakayım

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/intel-i5m-8gb-ram-320gb-hdd-masaustu-bilgisayar-P140875824?recId=jm43wlch-05gh0b1hoyo-S.W_DET_OTHER_STORE.C.c173_a208-1hlao3k bu ürünü önerirmisiniz ??

---- Mesajlar birleştirildi ----

evet videodaki gerçekten guzelmıs bi arastıraym tanıdıklarıma olayı anlatıp onay verirlerse stoklara gelir gelmez almayı düşünüyorum artık zamanla biraz biriktire biriktire bazı parçalarında modifiye yaparım teşekkürler

Son düzenleme: