Otomobil Kategorisi İçin Moderatör Oylaması

Otomobil Kategorisinde Kim Moderatör Olsun?

• KenseiTakezo

Kullanılan: 43 46.7%
  • TheMerhum

Kullanılan: 49 53.3%

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pesimist

Rektör
Emektar
30 Eylül 2005
18,602
2,049
3,358
40
Otomobil kategorisi için lütfen moderatör adayınızı seçin. Aşağıda moderatör aday adaylarının eğer seçilirlerle ne gibi çalışmalarda bulunacaklarını anlatan alıntılar ve diğer bilgileri mevcuttur.

Adınız Soyadınız
Bilge Kağan Aktar
Yaşınız
18
İnternette kalma süreniz
Yazın 5-6, Okul zamanları 2-3
Hangi bölüme mod olmak istiyorsunuz
Öncelik sırasına göre;

Otomobil
Moderatör olursanız foruma ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
Öncelikle şunu söylemek isterim, üye olduğumdan beri(2009) gereksiz mesaj atmayı ve kuru gürültü oluşturacak muhabbetlere girmeyi tercih etmedim hiç. Forumu genel olarak eğlence ve bilgilenme anlamıında kullandım ama açıkçası teknoloji kısmıyla pek ilgilenemedim. Bu yıl üniversiteyi kazanırsam eğer boş vaktim olacağı için teknoloji kısmıyla yüksek oranda haşır neşir olmayı planlıyorum. İstediğimde objektif davranabileceğimi iddia ediyorum. Katkılarımda, moderatör olduğum bölümde elimden geldiğince huzuru sağlarım, durgun bir bölüm olursa oraya hareket getirmek için elimden geleni yaparım. Daha çok şey gelir elimden :) Haydi hayırlısı :)

Adınız Soyadınız
muhammed yavuz
Yaşınız
18
İnternette kalma süreniz
5 saat
Hangi bölüme mod olmak istiyorsunuz
Otomobil
Moderatör olursanız foruma ne gibi katkılarda bulunacaksınız?
Tekrardan merhaba daha once android bolumune basvuru yapmıstım ancak otomobil konusunda cok meraklı oldugum icin ve de az cok bilgim oldugu icin bu bölumede basvuru yapmaya karar verdim mod olursam ne gibi katkılarım olur; otomobil dunyasına ait yenilikleri her daim otomobil meraklılarına aktarmaya calısacagım bunun yanı sıra merak edilen soruları elimden geldigince cevaplamaya calısacagım
SAYGILAR...

freewill

Dekan
8 Temmuz 2008
7,637
61
228
valla bu bölüme en iyisi eskilerden tuningmert vardı en iyi o giderdi tabi şimdiki arkadaşların araç hakkında bilgileri nedir bilemem ama eminmki kendileri de bu alanda başarılı olacaklardır :)

mustang

Dekan
30 Ekim 2008
8,663
34
228
Vay Arkadaş Burası Kafa Kafaya.
Benim en çok ilgi duyduğum alan bayağı çekişmeli ya.:)

friendly

Rektör
19 Mart 2009
11,873
671
293
Burada oyu erkenden kullandık,
Biraz bekleyeydik keşke, belki kazanan tek oy farkla işi bitirecek.. :)

pesimist

Rektör
Emektar
30 Eylül 2005
18,602
2,049
3,358
40
Beraberlik olursa ikinizi de banlıyoruz... eee ... Öhöööm moderatörler belirleyecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...