Otomobil bölümünün moderatörü TuningMert olmuştur

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Otomobil bölümü hakkında önerilerinizi ve isteklerinizi bundan böyle TuningMert'e bildirebilirsiniz. Yeni moderatörümüze hoş geldin diyoruz ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Cümleten hoş bulduk.vatana millete hayırlı olacak inşallah :)

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
hayırlıolsun tuning :)

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Mert'ten den başkası olamazdı :)
Hak ediyor arkadaşımız..
Tebrik ve takdir ediyorum..

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
Vites kutuna zeval gelmesin inşallah.
Hayırlı uğurlu olsun. Güzel anahtarlar. :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Tüm Övgüler İçin Sağolun :-[ Forumun Düzeni çin Elimden Geleni Yapacağımdan Şüpheniz Olmasın.Şimdilik Yolculuğa ÇıkıyorumçÖğlen Görüşmek Üzere ;) Bu Arada Aracımın 2 Parçasıda Geldi Şunlarıda Deneyeyim :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Hayırlı olsun Tuning... :)

Civic type-r ne zaman gelio? ;D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Geldim..Şu anda Kütahyadayım.yollar berbat edilmiş durumda 160'ın üstüne çıkamadım.o yüzden biraz geç kaldım :( aracım yola tutunmayı bırakın yapışmış durumda.en yakın zamanda zarar görmüş sol 2 jantımıda değiştireceğim.sonra aracı satacağım.şu anda almak isteyenler için 41 liradan bırakabilirim...araç satılınca bir miktar üstüne ekleyip bi type-r alıcaz inş.bu arada başlık amacından çıkıyor gibi.eski halde devam edelim ;)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
oBsCuR HoMmE dedi ki:

Geldim..Şu anda Kütahyadayım.yollar berbat edilmiş durumda 160'ın üstüne çıkamadım.o yüzden biraz geç kaldım :( aracım yola tutunmayı bırakın yapışmış durumda.en yakın zamanda zarar görmüş sol 2 jantımıda değiştireceğim.sonra aracı satacağım.şu anda almak isteyenler için 41 liradan bırakabilirim...araç satılınca bir miktar üstüne ekleyip bi type-r alıcaz inş.bu arada başlık amacından çıkıyor gibi.eski halde devam edelim ;)

Arabanın markasınıda, modelini söylede talipler varsa çıksın!

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Ford Focus C-Max (Comfort Max) 2.0 Duratech Motor 8000 d/d 160 hp.Çeşitli modifiye uygulamaları vardır.8000 dd de max.262 km yapmıştır (zorla).sonra servise gitmek zorunda kalmıştır :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
Ford Focus C-Max (Comfort Max) 2.0 Duratech Motor 8000 d/d 160 hp.Çeşitli modifiye uygulamaları vardır.8000 dd de max.262 km yapmıştır (zorla).sonra servise gitmek zorunda kalmıştır :)

abi sen CIVIC TYPE-R a kim bilir neler yapıcan yazık arabaya ya...
servisten çıkmaz araba artık!

neyse allah kazasız belasız kullanmanı nasip etsin! ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
yok be abi civic type-r ın motor dayanklılık oranı 7800 d benimkinin 720 d :( focus vs civic typer izliyoruz kafayı yiyiyoruz.adam resmen focusla dalga geçiyor ve type-r dan çıkan selere bak.bayır aşağı vites düşürüyor :) type-r a bişi olmaz.ben 1 kez kullanma fırsatı buldum.zaten 2 gün sonra 52 milyara satıldı araç.2001 modeldi.1.viteste gazı sonladım 72 km hız yaptı 2.vitese bi attım ibre 80 e fırladı.<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=az_0odcLIwg<br /><br />abi başlık cidden amacından çıktı.muhabbeti burada keslim hocam :D

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
TuningMert dedi ki:
<br />yok be abi civic type-r ın motor dayanklılık oranı 7800 d benimkinin 720 d :( focus vs civic typer izliyoruz kafayı yiyiyoruz.adam resmen focusla dalga geçiyor ve type-r dan çıkan selere bak.bayır aşağı vites düşürüyor :) type-r a bişi olmaz.ben 1 kez kullanma fırsatı buldum.zaten 2 gün sonra 52 milyara satıldı araç.2001 modeldi.1.viteste gazı sonladım 72 km hız yaptı 2.vitese bi attım ibre 80 e fırladı.<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=az_0odcLIwg<br /><br />abi başlık cidden amacından çıktı.muhabbeti burada keslim hocam :D <br />
<br /><br />hyr abi ne alaka!!!konu zaten otomobiller!<br /><br />en doğal şey arabalardan bahsedıoruz ;) :)<br />

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Kardeş şu anda otomobil bölümünde değilizki :) benim moderatör olduğumun duyrulduğu konunun içindeyiz :D

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun biraz geç oldu ama kendi mod. haberimi bile yeni gördüm şimdi ve tamamen tesadüf oldu  ;D

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
OOOooooo Tuning Mert seni tebrik ederim mod. 'luğun hayırlı uğurlu olsun yahu bir kaç gün yoktuk bi baktım forum baya hareketlenmiş :)

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Başlık duruyoda bölümde sen mod. gözükmyosun abi?tamam konu biraz eski ama :)

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Hayırlı olsun :)

Bende ÇARŞI'dan sorumlu mod. :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Hiç hayırlamayın modluktan çekilmiştim ben :) ...

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Moderaörlüğü tekrar devralmış bulunmaktayım...

0ReiS0

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
90
Haber Gündem Dünya Bölümünün Sorumlusu Ben oLmak istiyorum:)