Otomatik driver bulma programı

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar otomatik driver bulma programı bulup yükleyen sağlam bir yazılım biliyor musunuz?

Driver Genius Professional Edition veCobra drivers patch dışında !

emresandikci

Asistan
Reaksiyon puanı
2

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Driver PAck Solution
en iyisidir büyüktür ama tüm driverları içinde bulundurur her zamana her pc için kullanırsın ayrıca açık kaynak kodlu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar bende 4gblik drp 13 var ama ekran kartımı bulamıyor herşeyi buluyor ama ekran kartımın modelini biliyorum o başka bir ekran kartı yüklemeye çalışıo kendim bulamadım xp için olanı buldum ama win 8 için olanı da win7 için olanı da bulamadım napcam şimdi!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim pc hoparlörü algılamıyor yarım edereniz sevinirim...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkaşlar merhaba ben ax3650 1gbd2-v2 bu ekran kartın driver arıyorum bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

thsndrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iobitin driver booster diye bi programı var onu deneyebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ati GF9400GT draverini bulamadım bir lürlü yardım edebilicek var mı acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamlar olsun hepinize

geçen ay pc ye format attırdım arkadaşa. Ama driver cdleri yoktu. internetten tarattım değişik markaların driverlarını buldu pc nin kendi orjinal driverlarını yükleyemedim dolayısıyla. ekran kartı 256 mb yazmasına rağmen 32 mb ekran kartı isteyen oyunları bile oynarken 640x480 yapıp en düşük ayarlara aldıktan sonra bile dona dona oynuyorum ne yapmalıyım. Pc yi Xp den win7 yaptım onunla bi alakası olabilir mi? yardım edin rep mep kulunuz köpeğiniz olsun ne istiyorsanız helali hoş olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gigabyte ga945gcm-s2l lan driver lazım win7 32 bit yardım eder misiniz

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Free sürümü biraz yavaş indiriyor ama driver bulma konusunda çok başarılı www.drivereasy.com sitesine gir download linkine tıkla 4mb gibi bişey reklamsız ve free versiyonu bile iş yapıyor

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Driver Pack Solution.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Driver Magician kullanabilirsiniz. Hangi Windows yüklü olursa olsun, donanımınızı tarayarak diğer Windows'larla uyumlu sürücüleri bile bulup indirebiliyorsunuz ama ücretli yazılım :p

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Otomatik driver bence hiç iyi birşey değil. En iyisi kendiniz yapmanız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamun aleykum Kardeslerım Benım Pc Hp Pavılıon G6 Wındows 7 Ultımate 64 Bit Kurdum Ama Drıverler Yok ne yapıcam

ilhan99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Windows 7 x64 Bit Yükledim Driverları bularmısın

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bu cevaba uyan bir VirusTotal tarama sonucu:
VirusTotal
Güzel tespit. :)
Zaten ben driver güncelleme programlarının kullanılmasını önermiyorum. Programların sorunlu ya da eski driver yükleme ihtimali de var.
En iyisi driverları donanım üreticisinin sitesinden indirmek. Ya da Windows 10 kullanırsanız Windows Update ile eksik driverlar yüklenir ve mevcut driverlar da güncellenir.