Yardım AMD Driver yüklerken/Valorant oynarken Windowsun kapanması ve bilgisayaın tekrar açılması sonucunda Otomatik Onarıma atması

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Merhaba evet başlık biraz uzun oldu.

Başlıktan artık anlayacağınız üzere Valorant oynarken bilgisayar gri ekran verdi ve bilgisayar kendini açmaya çalışırken hata aldı ve ekran gelmedi. Ben tekrar kapayıp açınca bilgisayar açılmaya çalıştı kapandı ve sanki uçak motoru gibi işlemci fanın RPM i bir arttı bir azaldı (Sesin azalıp kısılmasından istinaden gidiyorum). Ve bu işlemi yani kapama açma işlemini 2 kere yapınca sonunda açıldı ve otomatik onarım moduna attı. Yeniden başlattım ama düzelmedi. Sonrasında güvenli moddan şifrelerimi aldım orada ki sıfırlama seçeneğine bastım ve bilgisayarı tam sıfırlamaya başladı fakat sıfırlama onaylandı sıfırlama işleminin %9 unda bilgisayar kapandı ve yeniden başlattığımda değişiklikler geri alınıyor yazdı ve her şeyi geri aldı. tekrar sıfırlamaya çalıştığımda aynısı oldu. Sonrasında SSD yi çıkartıp HDD'ye yükledim windowsu ve sıkıntısız çalıştı. Ama AMD Radeon HD 7770GHz Edition Driver'ı yüklerken bilgisayar kendini ikide bir yeniden başlatıyor ve yeniden başlamıyor. Ben kapayıp açmak zorunda kalıyorum. 5 kere driver yüklemeye çalışırken böyle oldu ve driver hiç birinde yüklenemedi. Bir ara yüklendi ama Radeon Software açılmıyordu ve driver yüklü değildi. Sonuncusunda olan oldu otomatik onarım moduna attı. Ve ben normal olarak çıldırdım. Orada ki başlangıç onarmayı açtım ve denetleme sonucunda disk hatası onarıldı ve beni windowsa attı. Şuanda hiç bir sorun yok. Ama bunun nedeni nedir ve drive neden yüklenmiyor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap yok mu ?

@EFI Shell

Cevap var mı arkadaşlar ?

@Görkem Say @Jarvisit

Son düzenleme: