Orta Seviye Akıllı Telefon Önerisi ( Aşırı Kararsız Kaldım )

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
zf 3 mantıklı duruyor ama honor 7 de hiç fana değil donanım olarak benzer cihazlar ama honor metal kasa parmak izi vs seviyorum açıkcası güzel duruyor inceleme fırsatım da oldu malzeme kalitesi her ne kadar ayak üstü incelemiş olsam da hoşuma gitti

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
zf 3 mantıklı duruyor ama honor 7 de hiç fana değil donanım olarak benzer cihazlar ama honor metal kasa parmak izi vs seviyorum açıkcası güzel duruyor inceleme fırsatım da oldu malzeme kalitesi her ne kadar ayak üstü incelemiş olsam da hoşuma gitti
Uzun fikir alışverişi doğrurltusunda vibe p1 alacağım sanırım. Cihazı almak için 1 ay gibi bir sürem var daha ancak şuan en cazip cihaz vibe p1 geliyor.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Uzun fikir alışverişi doğrurltusunda vibe p1 alacağım sanırım. Cihazı almak için 1 ay gibi bir sürem var daha ancak şuan en cazip cihaz vibe p1 geliyor.

v1 de güzel cihaz yekpare metal kasa note 4 den bile stabil parmak izi okuyucu vs güzel cihaz ama honor 7 yi tt bayisinde incelemenizi de şiddetle tavsiye ederim adı tt olsa da cihaz huawei kalitesini taşıyor

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Lenovo kaliteli bir üretici son zamanlarda vibe p1 tercih sebebi bataryası diğer özellikleri ilgi uyandırıyor güncelleme konusunda lg,samsung, gibi olsada tercih edilebilir kullanıcısını üzmez diye düşünüyorum nasıl lg beni üzmüyorsa

abi lenovo motoyu aldı ya töbe bırakmaz bu pazarı güzel işler de çıkarıyor açıkcası

FreeLiorn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lenovo Vibe p1'i kendim de düşünüyorum. Baktım telefona. Bana göre kaba durmayan bir telefon. Tabi sizin zevkinize göre değişebilir. Kullanımıza göre Ram'i yeterli olabilir. Kullanmadıktan sonra sırf 3 olsun demeye çok da gerek yok. Kamerası da fena değildi benim gördüğüm kadarıyla.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Kafamda bir diğer soru lenovo vibe p1 Android 7.0 n güncellemesi alacak mı?yada orta seviye hangi cihaz alır

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Smart 7 pro güzel.

Ama S652 + 2k ekran performansı merak konusu.

Ama şunu rahatça söyleyebilirim performans olarak Vibe P1 Honor 7 GM5+ ve Zenfone 3'ü geçiyor.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Sanirim ithalatçı garantili, güvenilir mi
Hbden almak bir nebze daha güvenlidir. Tabi bir LGTR garantisi olamaz ama. Hangi distribütör Apple haricinde çok iyi satış sonrası destek sunuyor? Hiçbiri.

G4 almaya kararlıysanız tavsiye ederim çünkü fiyat segmentine göre performanslı bir cihaz.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hbden almak bir nebze daha güvenlidir. Tabi bir LGTR garantisi olamaz ama. Hangi distribütör Apple haricinde çok iyi satış sonrası destek sunuyor? Hiçbiri.

G4 almaya kararlıysanız tavsiye ederim çünkü fiyat segmentine göre performanslı bir cihaz.
Anladim düşüneceğim teşekkür ederim.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Smart 7 pro güzel.

Ama S652 + 2k ekran performansı merak konusu.

Ama şunu rahatça söyleyebilirim performans olarak Vibe P1 Honor 7 GM5+ ve Zenfone 3'ü geçiyor.
2k gereksiz olmuş ya 1080 olsaydı daha çok başarılı olurdu bence

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Yarın telefonları yakından görüp sizlere de yorumlarımı yazicam :)

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Lenovo vibe p1 bir inceledim. Telefon kesinlikle kalınlığını hissettirmiyor. önce sağlamlık hissi veriyor telefonun ekran parlaklığı biraz düşük geldi. dolaşırken donma kasma problemler olmadı telefon genel anlamıyla stabil olarak çalışmakta kamera Performansı da durumlardaki gibi kötü değil parmak izi giriş ini bulamadığım için deneyemedim cihazın bildirme ledi küçük geldi gözüme telefonun boyutu ideal genel anlamıyla cihazı beğendim ben gri modelle baktım ancak gümüşü tercih ederim diye düşünüyorum. Ancak hala kafamda daha iyi bir cihaz var mıdır diye düşünüyorum gm 5 plus tasarım olarak harika bir cihaz Ancak alınan a şikayet var Dolayısıyla düşünmüyorum

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Valla başka aklıma htc desire eye geliyo ama o biraz eski bi telefon vede plastik istersen bide onun videolarına bak yada htc one m8 hepsiburada da 1595 liraydı bide onları incele...

Kdjdvkdvmdf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
g8 aldım bekle istersen bir kaç güne sana sonuç verebilirim

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Valla başka aklıma htc desire eye geliyo ama o biraz eski bi telefon vede plastik istersen bide onun videolarına bak yada htc one m8 hepsiburada da 1595 liraydı bide onları incele...
HTC desire düşünmüyorum arkadaşımda var sattı 5s aldı. Beğenmedi onu pek hemde metal kasa tercih sebebi. HTC one m8 cidden olabilir ancak fiyat beni aşıyor. Belki s6 alınabilir o fiyata ya da note 4-5

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
g8 aldım bekle istersen bir kaç güne sana sonuç verebilirim
Huawai'nin cihazı sanırım onun hakkında bilgim yok, bilgi verebilirmisiniz biraz. Tercih sebebiniz nedir? Neden o cihazı seçtiniz ve hangi cihazlarla arasında kaldınız.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar p1 7.0 güncellemesini alsa birde işlemcisi sp 650 olsa hiç düşünmeden alırdım. Ancak 7 aylık bir cihaz. Şimdi yeni alacağım ve eskimiş olacak. O kafamı karıştırıyor. Aynı p1 gibi sağlam, fiyatı uygun ama daha yeni işlemcili ve güncelleme alacak cihaz yok mu gm 5 plus hariç. Onu istemiyorum.

Zeynep85

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bende orta seviye bir telefon araştırırken lenovo vibe p1 i beğendim sağlam bir telefona benziyor ve 5000 mah pil var. Kamerası 16mp ben daha iyi kamerası olsun istediğim için lg v10 almayı düşünüyorum.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bende orta seviye bir telefon araştırırken lenovo vibe p1 i beğendim sağlam bir telefona benziyor ve 5000 mah pil var. Kamerası 16mp ben daha iyi kamerası olsun istediğim için lg v10 almayı düşünüyorum.
LG V10 1900 liradan başlıyor. P1 1200 TL Bulunuyor. Arada çok fark var.

q0kh4y

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Ardakaşlar note 4 inceledim çok cazip geldi. İthalatçı garantili 1500 var. Ancak vibe p1 hem daha ucuz hemde şarjı iki katı gidiyor. Note 4 konusunda kararsız kaldım.