Orjinal windows 7 ultimate 64 bit türkçe

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar windowsun kendi sitesinden orjinal lisanslı windows 7 ultimate 64 bit türkçe sp1 ıso olarak nasıl satın alınır,indirilir ve kredi kartı geçerlimi acaba taksit oluyormu dersiniz.Yada gerçekten güvenip alacabileceğimiz kutu windows 7 ultimate 64 bit sp1 (oem son tercihim) nereden alabiliriz. Bazı sitelerde ürün menşei prc yazıyor haliyle çin işine gelmeyelim.Birçok konu araştırdım ama net,anlaşılır bir anlatım bulamadım.Böyle bir konu eminim çoğu alacak insanlarında bilgilenmesini sağlayacaktır. Konuyu okuyup fikir belirten tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.boş geçmeyelim fikrimizi paylaşalım dileğiyle :clover:

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar eğer windows 7 ultimate yi sizin sayenizde almayı başarabilirsem aynı konu altında ücretsiz bir siteye dvd yi yükleyip orjınal olarak herkezin Faydalanmasını sağlıcam inşALLAH
:flowers:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
O şekilde alamazsın..

Alışveriş sitelerine bakarsan mutlaka bulursun.

Ayrıca illaki temiz msdn çıkışlı w7 ultimate ıso dosyası istiyorsan ben verebilirim..

muskafa

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
O şekilde alamazsın..

Alışveriş sitelerine bakarsan mutlaka bulursun.

Ayrıca illaki temiz msdn çıkışlı w7 ultimate ıso dosyası istiyorsan ben verebilirim..

hiç el değmemiş hiç birşey çıkarılmamış ve eklenmemiş win 7 ultimate x64 türkçe varsa atar msıın

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar hiç el değmemiş falan yazmıssınızda ben 2-3 gün önce nette w7 indirip kurdum farzedelim ki oynanmış sürüm ne zararı olabilir bilgilerimi falan görebilirlermi portlayanlar ?

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
arkadaşlar hiç el değmemiş falan yazmıssınızda ben 2-3 gün önce nette w7 indirip kurdum farzedelim ki oynanmış sürüm ne zararı olabilir bilgilerimi falan görebilirlermi portlayanlar ?

Elbette kendilerine bir arka kapı(backdoors) yapıp oradan istedikleri bilgileri kendilerine çekebilirler. Ve bunu o kadar iyi yaparlarki kullandığınız güvenlik programlarınden kendilerini çok iyi gizleyebilirler.

O nedenle hep uyarıyoruz, Crack ile etkinleştirilmiş işletim sistemleri kullanmayınız. Her türlü kötü sürprize hazırlıklı olmalısınız o tür durumlarda.

kacak83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elbette kendilerine bir arka kapı(backdoors) yapıp oradan istedikleri bilgileri kendilerine çekebilirler. Ve bunu o kadar iyi yaparlarki kullandığınız güvenlik programlarınden kendilerini çok iyi gizleyebilirler.

O nedenle hep uyarıyoruz, Crack ile etkinleştirilmiş işletim sistemleri kullanmayınız. Her türlü kötü sürprize hazırlıklı olmalısınız o tür durumlarda.

tamamen katılıyorum

Yılmaz34

Asistan
Reaksiyon puanı
0

yani ne yapmak gerekiyor tam olarak ? msdn sürüm mü kullanmalıyım indirip

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi şöyle söyleyeyim windows un mağazasında indirme kısmı var ıso olarak istediğinizi ister ultımate ister diğerleri ama nasıl devam edilir nasıl ücret ödenir bilemiyorum orada takılıp kalıyorum link https://technet.microsoft.com/en-us/subscriptions/securedownloads/default.aspx
searcha hangi windows u arıyorsak onu yazıyoruz orda kaç bit olacağını hangi dil olacağını siz işaretliyorsunuz sonraki sayfadan öteye gidemedim. muratflash kardeşim temiz site diyorsun mesala güvenilir bir site orada özelliklerinde Daha düne kadar madein prc yazıyor bir bakarmısın http://www.gold.com.tr/windows-7-ultimate-64-bit-tr-oem-yazilim-isletim-sistemi_u
Arkadaşlar site veya yukardaki windows mağazası hangisi temiz olursa bir el atın şu işi çözelim Ayrıca yorumlar için
muratflash,alkanmustafa,Yılmaz34 ,İSS , kacak83, ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ve daha çok yorum la çözümle bu işi biz başarırız inşALLAH:yes:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Eğer mağaza veya sitede gözünüze inandırıcı gelen ürün olursa lütfen link de ekleyin birlikte inceleyelim

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Maalesef mağazası bulunduğum bölge yakınında yok . sitesinde bulamadım ürünü link paylaşırmısın kardeşim

Hayret ya burada var ama nasıl satın alınır bilmiyorum
https://technet.microsoft.com/en-us/subscriptions/securedownloads/default.aspx#searchTerm=Windows%207%20Ultimate&ProductFamilyId=0&Languages=tr&Architectures=x64&FileExtensions=.iso&PageSize=10&PageIndex=0&FileId=0

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar hiç el değmemiş msdn çıkışlı w7 ultimate ıso dosyaları bende mevcut.. Kendi kurduğum dosyalardır. Ve de Google Drive kendim upload ettim..

BURADAN ve ya BURADAN ulaşabilirsiniz..

Hem site hem Facebook sayfası bize aittir. Kendi yazdığım yazılardır. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz..

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
yani ne yapmak gerekiyor tam olarak ? msdn sürüm mü kullanmalıyım indirip

Evet , orjinal saf dosyaları bulmalısınız. Kesinlikle ondan sonra da etkinleştirme için Patch tarzı crack işlemleri uygulamayın. Orginal legal (yasal ) lisans anahtarı bulmaya çalışın...

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar hiç el değmemiş msdn çıkışlı w7 ultimate ıso dosyaları bende mevcut.. Kendi kurduğum dosyalardır. Ve de Google Drive kendim upload ettim..

BURADAN ve ya BURADAN ulaşabilirsiniz..

Hem site hem Facebook sayfası bize aittir. Kendi yazdığım yazılardır. Gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz..
Kardeşim çok teşekkür ederim peki yukarıdaki verdiğim Microsoft'un sitesinden nasıl sahıp olabiliriz yada siz bu elinizdek
ürünü nereden satın aldınız refarans olur orjinal almak isteyenler de bende sizin aldığınız yerden alırız tekrar çok teşekkür ederim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Kardeşim çok teşekkür ederim peki yukarıdaki verdiğim Microsoft'un sitesinden nasıl sahıp olabiliriz yada siz bu elinizdek
ürünü nereden satın aldınız refarans olur orjinal almak isteyenler de bende sizin aldığınız yerden alırız tekrar çok teşekkür ederim
Yok bi yerden alınmasına gerek yok.
Microsoft bu dosyaları sunarken bazı değerler belirtir hash değerleri bunlar sha1 ve mds değerleridir.. Senin netten indirdiğin ıso kalıbı dosyasının sha1 değeri Microsoft un belirttiği sha1 değeri ile aynı ise senin dosyan orijinal demektir..

Peki bu değerlere nasıl bakılır?.
Şurdaki programı indir kur ıso dosyasının üzerinde sağı tıklayıp özellikler deyince hashtab sekmesini göreceksin orada orada dosyanın sha1 değerini görebilirsin..

Yani sonuç olarak senin netten indirdiğin ıso dosyasının sha1 değerini Microsoft un belirttiği sha1 değeri ile karşılaştırırsın ikiside aynı ise dosyan orijinaldir..

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yok bi yerden alınmasına gerek yok.
Microsoft bu dosyaları sunarken bazı değerler belirtir hash değerleri bunlar sha1 ve mds değerleridir.. Senin netten indirdiğin ıso kalıbı dosyasının sha1 değeri Microsoft un belirttiği sha1 değeri ile aynı ise senin dosyan orijinal demektir..

Peki bu değerlere nasıl bakılır?.
Şurdaki programı indir kur ıso dosyasının üzerinde sağı tıklayıp özellikler deyince hashtab sekmesini göreceksin orada orada dosyanın sha1 değerini görebilirsin..

Yani sonuç olarak senin netten indirdiğin ıso dosyasının sha1 değerini Microsoft un belirttiği sha1 değeri ile karşılaştırırsın ikiside aynı ise dosyan orijinaldir..
Bu bilgiler çok değerli kardeşim emeğine yüreğine sağlık belkide biz kurulumdan sonra orjinal yapmak için kullandığımız crack benzeri şeylerle zaten oynanmış olan netden indirdiğimizi ıso ları birazdaha açık hedef haline getiriyoruz sizin yukarda emek verip bizimle paylaştığınız dosyayı kesinlikle tenzih ederim. Tekrar teşekkürler emeğinize sağlık

Eğer yardımlarınıza orjinal ürün almayı başarırsam yukarıdada belirttiğim gibi sizin yaptığınızın aynısını yapıcım bende burada sizlerle pYlaşacağım inşAllah:flowers:

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şöyle bir kaç ürün buldum sizlerinde fikirlerinize şiddetle ihtiyacım var bazıları maalesef oem yazılım ve aralarındaki fiyat farkıda beni düşündüren konulardan. Fikirlerinizi paylaşırken ürün değerlerinide göz önünde bulundurursanız sevinirm.
1) http://www.teknored.com/ms-oem-glc-01867-windows-7-ultimate-64b-turkce-dvd-tekli-sp1-pmu6626
2) http://ticiz.com/p242126-windows-ultimate-kutu.html
3)http://www.teknored.com/ms-oem-glc-01867-windows-7-ultimate-64b-turkce-dvd-tekli-sp1-pmu6626
4) http://www.oneryavuz.com/microsoft-windows-7-ultimate-turkce-64-bit-oem-glc-01867-urun543487.html
5) http://www.gold.com.tr/windows-7-ultimate-64-bit-tr-oem-yazilim-isletim-sistemi_u
6) http://www.acarka.com/windows-7-ultimate-turkce-kutu-dvd--u#Urun_Ozellikleri
Yanıtlarınız ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar şöyle bir kaç ürün buldum sizlerinde fikirlerinize şiddetle ihtiyacım var bazıları maalesef oem yazılım ve aralarındaki fiyat farkıda beni düşündüren konulardan. Fikirlerinizi paylaşırken ürün değerlerinide göz önünde bulundurursanız sevinirm.
1) http://www.teknored.com/ms-oem-glc-01867-windows-7-ultimate-64b-turkce-dvd-tekli-sp1-pmu6626
2) http://ticiz.com/p242126-windows-ultimate-kutu.html
3)http://www.teknored.com/ms-oem-glc-01867-windows-7-ultimate-64b-turkce-dvd-tekli-sp1-pmu6626
4) http://www.oneryavuz.com/microsoft-windows-7-ultimate-turkce-64-bit-oem-glc-01867-urun543487.html
5) http://www.gold.com.tr/windows-7-ultimate-64-bit-tr-oem-yazilim-isletim-sistemi_u
6) http://www.acarka.com/windows-7-ultimate-turkce-kutu-dvd--u#Urun_Ozellikleri
Yanıtlarınız ve yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim
OEM: Tek bi ürüne ait lisans kodudur. Mesela bi masaüstü bilgisayar aldınız kasanın üzerinde lisans kodu bulunur ve o lisans anahtarı ile sadece o ürünü etkinleştirebilirsiniz.. İşte bu oem sürümüdür..

MSDN ise CD DVD USB yansıması olup Microsoft'un sayfasından ücretli hesap açıp genelde bu kişiler yazılım geliştiricilerdir. İndirilen orijinal dosyalara denmektedir..

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
OEM: Tek bi ürüne ait lisans kodudur. Mesela bi masaüstü bilgisayar aldınız kasanın üzerinde lisans kodu bulunur ve o lisans anahtarı ile sadece o ürünü etkinleştirebilirsiniz.. İşte bu oem sürümüdür..

MSDN ise CD DVD USB yansıması olup Microsoft'un sayfasından ücretli hesap açıp genelde bu kişiler yazılım geliştiricilerdir. İndirilen orijinal dosyalara denmektedir..
Peki sizce mirosoftun sitesindenmi almalı yoksa yukardakilreden yada sizin öneriniz varsa başka nereden almalı gönlüm microsoftun sitesinden kutu ürün almak onuda nasıl olacağını inanın bilmiyorum yada başka yerden oem ürün biraz düşündürücü geliyor hani 3 ten sonra parça olarak değiştirmek sıkıntı olacak ve ayrıca vakti ayırıp yorum yaptığınız için tekrar teşekkür ederim

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Peki sizce mirosoftun sitesindenmi almalı yoksa yukardakilreden yada sizin öneriniz varsa başka nereden almalı gönlüm microsoftun sitesinden kutu ürün almak onuda nasıl olacağını inanın bilmiyorum yada başka yerden oem ürün biraz düşündürücü geliyor hani 3 ten sonra parça olarak değiştirmek sıkıntı olacak ve ayrıca vakti ayırıp yorum yaptığınız için tekrar teşekkür ederim
En doğru cevabı Microsoft verir.. Microsoft Türkiye'nin Facebook sayfasına yazarsan sana ne yapman gerektiği hakkında en doğru bilgiyi verirler..

https://www.facebook.com/MicrosoftTurkiye?ref=ts&fref=ts

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En doğru cevabı Microsoft verir.. Microsoft Türkiye'nin Facebook sayfasına yazarsan sana ne yapman gerektiği hakkında en doğru bilgiyi verirler..

https://www.facebook.com/MicrosoftTurkiye?ref=ts&fref=ts
Biraz önce bir mesaj attım eğer tatminkar sonuca götürücü cvp alırsam ki öyle umut ediyorum bu işi çözmüş olurum umarım. muratflash
Yardımların için tekrar teşekkürler.

Son olarak alırken neye dikkat etmeli yani sp1 ürünümü diecez msdn ürünmü diyeceğiz kısaca Windows 7 ultimate 64 bit sp1 diyeceğiz yoksa msdn mi isiteyeceğiz nelere dikkat etmeli

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
[MENTION=388346]osman2011[/MENTION] Öncelikle yazılarını tamamen renkli yazıyorsun forum kurallarına aykırı. Bizim gibi sade yaz.

Alırken bişeye dikkat etmen gerekmez w7 ultimate sp1 tr x64 dedinmi tamamdır..

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@osman2011 Öncelikle yazılarını tamamen renkli yazıyorsun forum kurallarına aykırı. Bizim gibi sade yaz.

Alırken bişeye dikkat etmen gerekmez w7 ultimate sp1 tr x64 dedinmi tamamdır..
Tamamdır cidden bu kuralı bilmiyordum ceza almadan uyarmanız iyi oldu verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim.Aklımdaki birçok soru işaretini çözdünüz sağolun.Emeğinize sağlık.

The Virus

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Evet. Dikkatli olmak lazım..

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,861

Ben indirdim kurdum uzun süredir kullanıyorum indirdiğim siteyi de biliyorum diğer sitelere güvenmiyorum ama bu tesadüf eseri oldu yıllardır kullanıyorum hiç bir bilgi sızması vs. yavaşlama fln. görmedim güvenlik açısından çok titizimdir de. Benim yüklediğim işletim sistemi el değmemiş olma ihtimali çok yüksek ama cidden çoğu işlt. sistemleriyle oynuyorlar vista görünümlü xp yapıyorlar vs. her şeyi yapabilirler sistem dosyası olduğu için antivirüs programları da çoğu kez algılamaz. Ama tabi orjinal windows da kullanmam şahsen :D Daha doğrusu orjinali vista ben win7 yükledim.

osman2011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
osman sarohan , lordare
işte bu yüzden orjınal ürün alma ihtiyacı doğdu hem indirdiğiniz üründe bir kapı aralı olup bilgileriniz sıza bilir hemde buda yetmez gibi etkinleştirmek için kullandığımız crack v.b şeyle daha da riske atmak oluyor banka işlemlerinizi internetden yapıyorsanız aile gibi özel fotoğraflarınızı depolıyorsanız aman dikkat derim

UNBAHTIBIL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Bu olay daha önce hiç aklıma gelmemişti, bir köşeye not alacağım, eyvallah.

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, bir siteden Win 7 ultimate indirdim ve güvenli olduğunu düşünüyorum, Etkinleştirmem için "win 7 loader" kullanmam gerekiyor. )Sistem temiz. Linuxtan geçiş yaptım, biraz zorlandım kullanmakta ama alışıyorum.)

Bu ne kadar sağlıklı olur, güvenilir midir ? Henüz 2 gün oldu kuralı.

Merhabalar, bir siteden Win 7 ultimate indirdim ve güvenli olduğunu düşünüyorum, Etkinleştirmem için "win 7 loader" kullanmam gerekiyor. )Sistem temiz. Linuxtan geçiş yaptım, biraz zorlandım kullanmakta ama alışıyorum.)

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38

İndirdiğin dosyanın hass değerlerini orjinal sitedekiyle karşılaştır doğruysa sıkıntı olmaz.

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır, kastım "win 7 loader" kullanmak güvenli midir ?
Arkadaş demiş ya cracklere güvenmeyelim vs.. Etkinleştirme kısmında, hangi yol güvenlidir ?