Yardım Windows 7 Ultimate 32 Bit açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Windows 7 Ultimate 32 Bit açılmıyor ekrandaki hata çıkıyor. Windows 7 Home Premium X86 bit yükledim kurulum ekranı gelmiyor USB ilk sırada olmasına rağmen. Gelişmiş seçenekler işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim. @phanmetal @Elvin.
IMG20230121222519.jpg

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Home Premium değil, Ultimate yüklemişin.

Bir şekilde bu hizmeti yeniden başlatman gerekir yani en azından başlangıç türü otomatik olmalı ki açılabilmeli.

Güvenli moddan başlatıp, hizmetlerden bu hizmetin başlangıç türünü otomatik yap, başlat ve sistemi yeniden başlatmayı dene.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Home Premium değil, Ultimate yüklemişin.

Bir şekilde bu hizmeti yeniden başlatman gerekir yani en azından başlangıç türü otomatik olmalı ki açılabilmeli.

Güvenli moddan başlatıp, hizmetlerden bu hizmetin başlangıç türünü otomatik yap, başlat ve sistemi yeniden başlatmayı dene.
Ultimate zaten yüklüydü ama ürün anahtarı gider diye bende de Home Premium ürün anahtarı var diye onu kurma gereği duydum.

Güvenli ağ/komutla güvenli başlat seçeneklerinde hizmetlerden kontrol ediyorum "Durduruldu" yazıyor fakat "Başlangıç türü: otomatik" gözüküyor.

Bi' tane Misafir bi' tane normal kullanıcı hesabı var (şifresi unutulmuş) güvenli mod ile disk oluşturdum şifre unuttum ile değiştirme yapınca hata veriyor.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ultimate zaten yüklüydü ama ürün anahtarı gider diye bende de Home Premium ürün anahtarı var diye onu kurma gereği duydum.

Güvenli ağ/komutla güvenli başlat seçeneklerinde hizmetlerden kontrol ediyorum "Durduruldu" yazıyor fakat "Başlangıç türü: otomatik" gözüküyor.

Bi' tane Misafir bi' tane normal kullanıcı hesabı var (şifresi unutulmuş) güvenli mod ile disk oluşturdum şifre unuttum ile değiştirme yapınca hata veriyor.
Bilmediğim için yardımcı olamıyorum kusura bakma. Aklıma sadece Windows 7'nin unutulmuş şifresini kırma yöntemi geliyor.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,597
Bilgisayarınızın özellikleri nedir?
IMG_20230121_160247.jpg
IMG20230121160138.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

@EFI Shell ve @phanmetal hocam otomatik onarım ile sonunda PC açıldı fakat Misafir hesabını yönetici seçiyorum Windows 7 Home Premium kurmak için kaydet diyorum olmuyor. Diğer şifresini bilmediğim hesabı da ne şifre yeniliyor ne de siliyor. Ayrıca yeni hesapta oluşturmuyor. Ne yapacağım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Jarvisit hocam lütfen rica etsem yardımcı olur musunuz bana?

Son düzenleme: