Orjinal kabloya sahte diyen iphone

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beyler iphone 5s im orjinal kabloya sahte diyor sahteye orjinal diyor 2.el aldım telefonu acaba soket yada pille alakalı bir durum olabilir mi? İlk sahibi değiştirmiş olabilir mi?

king game :)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ilk sahi degiştirmiş derken telefon 2 el mi? 2 el se pilde de sorun olabilir sen bir orjinal kablo al ya da bir türkcell'e götür baksınlar telefona.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Troy var bulunduğum yerde oraya götürücem baksınlar ona göre sahte parça varsa değiştirticem orjinalle. Evet 2.el telefon

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bizde de şöyle bir problem var.
orijinal şarj adaptörü takılı uyarı vs. de vermiyor, ama ekrana tıklandığında dokunmatik saçmalıyor.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
bizde de şöyle bir problem var.
orijinal şarj adaptörü takılı uyarı vs. de vermiyor, ama ekrana tıklandığında dokunmatik saçmalıyor.

Telefon tamir gördü mü? Ekran Değişimi filan? :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
görmedi hocam, cihaz sıfır ürün. :)
dokunmatik problemsiz.şarjda iken yapıyor bu aptallığı.

bi ara bende ekran değişimi görmüş 5S vardı. aynı problem onda da vardı o yüzden sordum :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
görmedi hocam, cihaz sıfır ürün. :)
dokunmatik problemsiz.şarjda iken yapıyor bu aptallığı.

Şarj sırasında yapabilir aslında. Kullanma kılavuzunda yazmıyormu öyle bir şey? Note 10.1 tablet var mesela, şarj sırasında dokunmatik bazen sıkıntı çıkarıyor fakat kalemi ile kullanınca sıkıntı yok.

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
beyler sahte kabloyla şarja devam ettim gece boyu şimdi telefonda tık yok ne açılıyor ne tepki veriyor home+kilit tuşu da yaptım ama yok çözülmedi sorun bugün götürücem bakalım ne diyecekler

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bi ara bende ekran değişimi görmüş 5S vardı. aynı problem onda da vardı o yüzden sordum :)
anladım ama şarj sırasında hala sıkıntı. :)

Şarj sırasında yapabilir aslında. Kullanma kılavuzunda yazmıyormu öyle bir şey? Note 10.1 tablet var mesela, şarj sırasında dokunmatik bazen sıkıntı çıkarıyor fakat kalemi ile kullanınca sıkıntı yok.
klavuzda var mı bilmiyorum ama, sıkıntı devam etmekte. (5s)

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Hocam bende de böyle bir şey olmuştu. Pupa'ya gittim, sorgusuz sualsiz merkeze, İstanbul'a götüreceklerini söylediler. 15 gün sonra Pupa'ya geri gittiğimde, yeni kabloma kavuşmuş oldum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Beyler iphone 5s im orjinal kabloya sahte diyor sahteye orjinal diyor 2.el aldım telefonu acaba soket yada pille alakalı bir durum olabilir mi? İlk sahibi değiştirmiş olabilir mi?
bence bir servise göster derim ne olur olmaz....

staryum

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O bendede var telefonun çerçevesinde şarj esnasında akım dolaşıyor kılıf varsa çıkart öyle tak aluminyum çerçeveyi tutunca düzeliyor dokunmatik.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

*Telefon şarjdayken bataryasını öldürmüş orjinal batarya ile değişim yapıldı sorun çözüldü :)