Opera 10'un Ayak Sesleri

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Opera internet tarayıcısı 10 numaralı sürümüne doğru ilerlerken yeni bir alpha sürüm yayınladı. Opera 10 Alpha 1 sürümünde neler var?

Opera internet tarayıcısının 10 numaralı sürümü yavaş yavaş yaklaşırken geliştiriciler de test aşamalarını Opera kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Opera geliştiricilerinden Adam Minchinton'un günlüğünde yazdığı üzere, Peregrine kod adlı Opera 10'un Alpha 1 sürümü test için hazırlanmış durumda. Görünüşe göre Opera ekibi sıkı çalışıyor ve Opera 10 için de kendilerini iyice bilemişler.

Yeni Ne Var?

Opera'nın sayfa gösterme motoru Presto, 2.2 sürümüne güncellenmiş durumda. Ayrıca ACID3 testindeki skor eksiksiz: 100/100! Bunların yanında, otomatik güncelleme, performans artışları ve Linux altında Opera Mail geliştirmeleri mevcut. Eğer siz de Opera 10 Alpha 1 sürümünü denemek istiyorsanız, aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

İndirin

::
Windows
:: Windows Klasik
:: Macintosh
:: Macintosh (Sadece Intel)
:: UNIX

Bilgi için: Opera
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Çok seviyorum Operayı umarım yeni sürümü çizgisinden sapmaz ve bizi memnun etmeyi sürdürürler.

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Görüntüde bir fark yok olmaması normalde zaten bomba daha alfa sürümünde patlatılmaz bence. Elmek yöneticisinde bir kaç fark gözüne çarpti. Esas tam sürüm için beklemede kalalım. ;)

OPERA KULLANICILARI GURUBU

RadoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Kurdum.. Bi farklılık yok tabi bu sadece haberci.. Asıl sürümü beklemekteyim..

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
OPERA nın güvenliği biraz zayıf desem inanırmısınız??? Ben MOZİLLA FİREFOX diyorum...

Son mesajlar