Soru Onun benin sevdiğini nasıl anlıyabilirim ???

Bu konuyu okuyanlar

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Reaksiyon puanı
1,818
Herkese merhaba Pazartesi günü sevdiğim kıza açıldım ve o da beni sevdiğini söyledi ve çıkmaya karar verdik . Yaklaşık 1 haftadır sevgiliyiz ve güzel bir şekilde ilişkimiz yürüyor . Ancak Nedense sarılma ele tutuşma falan konularında hep benim ilk adımı atmam gerekiyor , Her tenefüs yanıma geliyor ancak sadece yan yana oturuyoruz ona kalsa
ben elimi omzuna falan atınca ele ele tutuşuyoruz . Bugün sinemaya gittik sinemada yan yana oturuyoruz elimi ortak kol koyma yerine koyuyorum oda elimi yanına koyuyor ancak elimi tutmuyor ben elini tutunca oda tutuyor . Bugün eve geldiğimde arkadaşlarımızın çektiği fotoğraflara bakınca neredeyse hiç bir fotoğrafta güzel çıkmamışız ve kız hiç birinde gülmüyor sanki mutlu değil gibi .
Her gün "seni seviyorum dediğimde oda bende seni diyor" ancak ilk her zaman ben söylüyorum .
Çıkmadan önce arkadaşlarım kızın ağzından laf almaya çalışırken hepsi "Adın geçince çok utandı " , "Oda seninle olmak istiyor" gibi ifadeler kullandı ve ilk açıldığım zamanlar konuşmasında da "bana karşı uzun zamandır boş olmadığını söyledi" ancak biraz aklım karışıyor . Çünkü ilk çıktığımız gün yan yana otururken bana "ben normalde insanlara seni seviyorum diyorum ama yalan söylüyorum dedi ancak sana karşı yalan söylemedim dedi" acaba bana karşıda mı böyle yapıyor diye düşünmüyor değilim .
Ancak bugün ona kolye falan almıştım hediye edince çok mutlu falan oldu ve sarıldık o zaman çok mutluydu tabi o mutlu olunca bende mutluydum sonra abisi ile falan konuştu abisi de çarşıda olabileceğinden biraz uzaklaştık herhalde o da bundan tedirgin oldu sonra sinemadaydık zaten.

Velhasıl kelam şuan sevgiliyiz ancak beni gerçekten sevip sevmemesini anlamam gerekiyor tavsiyeleriniz nelerdir ??

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
İlkleri erkek olarak hep sen yapacaksın. Kanun kural bu şekilde. Gözüne baktığında parladığını görüyorsan seni seviyordur.

Emnn

Reaksiyon puanı
1,818

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Ne güzel olaylar bunlar lise çağlarında olsak ne güzel olurdu. Hocam yaşadığın duyguları kafa karışıklarını şimdi bende yaşamak isterdim güzel heyecan olur zaman ya hiç akmaz yada çok hızlı akar geçerdi :) yaş 42 2 oğlum var :D

Emnn

Reaksiyon puanı
1,818
Ne güzel olaylar bunlar lise çağlarında olsak ne güzel olurdu. Hocam yaşadığın duyguları kafa karışıklarını şimdi bende yaşamak isterdim güzel heyecan olur zaman ya hiç akmaz yada çok hızlı akar geçerdi :) yaş 42 2 oğlum var :D
Abi sen hayatının aşkını bulmuşsun 2 çocuğun var Allah analı babalı büyütsün :) Mutluluklar Dilerim:D

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Sormadan anlayamazsın. Sorunca cevap verirkenki o hali gözlerindeki o ışık sana aradığın cevabı verecektir.

Emnn

Reaksiyon puanı
1,818
Sordum ve uzun uzun konuştuk
Aramızda ki tüm soğuklukları hallettik ve güzel bir ilişkiye dönüştürdük

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Sen en iyisi bir daha kolye al. O kısmı sevdim ?

Emnn

Reaksiyon puanı
1,818
Bundan 2 gün önce ona hislerinden emin olması için 2 gün ara verelim dedim ve bugünde ayrıldık

DonX

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Aşk sevgi falan yalan arkadaşım. Fakir çocuklarının zengin yada ortalama gelire sahip çocuklarını eş olarak alabilmeleri için uydurulmuş bir şey. Kız erkek ilişkileri ve arkadaşlıkları karşılıklı anlayış ve saygı içerisinde ilerler. Kız arkadaşının durumunda bir gariplik yok. Keşke bütün kızlar öyle edepli olsa.Demek ki kız arkadaşında aileden gelen bir terbiye var. Ataerkil bir toplum olduğumuz için her ne kadar bir yozlaşma mevcut ise de herşeyde ilkönce erkek adım atmak zorundadır. Sana tavsiyem anlayışla karşıla. İlerde seni tanıdıkça daha da açılacaktır