Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

kareas27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Online Oyun Arıyorum MMOFPS - MMORPG -MMORTS-MMOACT-MMORC Tarzlarında olabilir.Bildiğimiz oyunlar dışında güzel ve şu özellikleri barındıran;
1-Lag Kasma Reklam Botu Ve Spam gibi oyunu kirleten şeyler olmasın.gıcık kaparım :lol:
2-Pet sistemi geniş ve görevler sade (karmaşık olmasın)
3-Karekter detaylarına çok önem veririm bu açında biraz daha gerçekci tasarımı olsun karekter güzel olsun oyunun görsel efekti önemsiz.
4-Baya Bağlıyacak hoşuma gidecek oynarken zevk alabilceğim eğlenecegim bi tarz oyun olmalı
5-Oyun Dili Avrupa İngilizcesi ve anlaşılır olsun zaten knight dan az çok :D bilgimiz var
Moba Tarzı Oyunlar Önermeyiniz.

Pc Bilgilerim;

Şimdiden Herkeze Teşekkürler İyi Forumlar... Sevgilerle...

kareas27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Online Oyun Arıyorum MMOFPS - MMORPG -MMORTS-MMOACT-MMORC Tarzlarında olabilir.Bildiğimiz oyunlar dışında güzel ve şu özellikleri barındıran;
1-Lag Kasma Reklam Botu Ve Spam gibi oyunu kirleten şeyler olmasın.gıcık kaparım :lol:
2-Pet sistemi geniş ve görevler sade (karmaşık olmasın)
3-Karekter detaylarına çok önem veririm bu açında biraz daha gerçekci tasarımı olsun karekter güzel olsun oyunun görsel efekti önemsiz.
4-Baya Bağlıyacak hoşuma gidecek oynarken zevk alabilceğim eğlenecegim bi tarz oyun olmalı
5-Oyun Dili Avrupa İngilizcesi ve anlaşılır olsun zaten knight dan az çok :D bilgimiz var
Moba Tarzı Oyunlar Önermeyiniz.

Pc Bilgilerim;

Şimdiden Herkeze Teşekkürler İyi Forumlar... Sevgilerle...

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hitman Absolution dene bende 4gb ram 320m de ekran kartı var hiç bir sıkıntı çıkarmadan gayet akıcı şekilde açıyor. Can You Run İt diye bi site var belki biliyorsundur ordanda kontrolünü et bende önerileni açıyor sendede taş çatlasın minimunu açar

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Team fortess var ilgini çekerse

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Alliance of Valiant Arms yani AVA Online. Şu ana kadar gördüğüm en iyi MMOFPS oyunlarından biri. Oyunda Türkiye'den giren İP ler yasaklı ve bu konuda haklılarda, fakat bu sorunun Hotspot Shield gibi İP değiştiren proglamlarla üstesinden gelebiliyorsunuz.

OrkunB

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ücretsiz online FPS tavsiye edebilir misiniz? Tek şart: Gerçekçi olsun

Sistem özellikleri: 8GB Ram, 4GB Ati Readon HD6510 ekran kartı.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
sistem özelliklerini de yazsaydın, ona göre öneri daha kolay olurdu.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
bf2 nin project reality modu var. Onu bi dene derim gerçekçi bişey arıyosan. Online bilmiyorum.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
http://systemrequirementslab.com/cyri

önce buraya bir gir. önerilen oyunları bul ve dene. sistemin kaldırıp kaldırmadığını görürsün.

öneri olarak da crysis 2 ve 3 güzeldir. farcry 3 deneyebilirsin. max payne 3 de olabilir ama kasabilir de. skyrim deneyebilirsin.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
346
farklı yolları var.

ama istersen online oyunlara bak. mmorpg gibi olanları var.

yerdavader

Asistan
Reaksiyon puanı
2
warface oyna cryengine motoru ile dizany edilmiş gerçekci ve zevkli bir oyun

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Merhaba arkadaşlar ücretsiz online FPS tavsiye edebilir misiniz? Tek şart: Gerçekçi olsun

Sistem özellikleri: 8GB Ram, 4GB Ati Readon HD6510 ekran kartı.

Allianca of Valiant Arms yani AVA Online. Gördüğüm en iyi FPS oyunlarından birisi ücretsiz. Yalnız Türkiye İP leri kapalı yani giremiyoruz fakat Hotspot Shield ile bu sorunu aşabiliyoruz.

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
modern combat 4 , shadowgun : deadzone , six guns , respawnables , blitz brigade , asphalt 8 , call of mini infinity , call of mini zombies , brother in arms 2.

ama telefon için :D

DeviLKnightLYy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
counter-strike online tavsiye ederim bu aralar çok oynanıyor hem de eski cs heyecanını geri getiriyor

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
dota 2 yl dota 1 in yapimcisi farkli, ayriyeten tek arti ynu var onerilen item yok. ama lolde avrupa serverinda oynayablrsn

onurcankelek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben online oyun arıyorum bu oyun mümkünse zombi veya hayatta kalma oyunu olsun the war z yi biliyorum ama herkez hileli o yüzden bıraktım başka önerebiliceğiniz oyun varmı :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Telefonda hay day, clash of clans, top eleven, tank online.

Konsolda gta v, fifa14, resident evil ve s.

asli09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Metin 2 den bir süre sıkıldım bayadır oynuyorum bana aynı metın 2 gıbı bır online oyun onerırımısınız ama boyle baglıcak bir oyun kolay kolay sıkılmayayım lütfenn yardım edin :(