Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hereos Of Storm bekle!!! Kesinlikle değecek:clap:

muratwes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dota2 lol gibi degildir .Lolde hersey cok hizli dota2de ilk15dk farm yapmassan 35inci dakikada birsey yapmayi bekleme.twitchden izle dotayi o oyunlar daha bi lateye kaliyor.lolden sasma

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dota 2 ye bir turlu isinamadim ve lol turkiye icin cok sey yapti o yuzden lole gecmistim ama çoluk çocuk çok orasi ayri ben 5-6 yil dota 1 oynadim en guzeli oydu ... eger paran varsa wow a basla

yavuzm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mobil sen oynicaksaniz dungeon hunter 4 ü tavsiye ederim. PvP tarzinda

PcUzmanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok aradım bulamadım Metin2 gibi oyunlar veya en babası Knight Online gibi oyunlar bulamadım.Aradım araştırdım yok lütfen son çarem burası bana öle bir oyun bulursanız çok sevinirim.

tanerkamber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
World of Warcraft tek geçerim ama sen beleş istiyosan bilemiycen

Libertatores

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
MMOFPS değilde MMOTPS olarak M.A.R.S online'ı öneririm. Şuan piyasadaki en kaliteli aksiyon oyunu bence. MMORPG meraklısı arkadaşlara da archeage'i beklemelerini öneririm süper bir oyun.

slipknot44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Başlıkta yazdığım gibi Dofus alternatifi oyun arıyorum. Wakfu, Dofus Arena demeyin, onlara baktım zaten. Benim alternatif oyun arama nedenim serverların çok boş olması ve F2P'ye aşırı kısıtlamalar getirilmesi. Eğer şöyle turn-based taktik gerektiren bir MMORPG oyunu önerirseniz çok makbule geçer. Ama tabi boş serverları ve aşırı F2P kısıtlamaları olmasın. Aslında Dofus'un boş serversız ve F2P kısıtlamasız halini arıyorum desem yanlış olmaz. :helpsmilie:

Madness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese selam

Libertadores arkadaşın açtığı bi konu var, ordan M.A.R.S Online isimli oyunu öğrendim ve oynamaya başladım ancak başka bir arkadaşım da beni Microvolts adlı oyuna davet etti. İki oyun arasında kaldım çok fena. İkisi de MMOTPS türünde ama grafik ve oynanabilirlik anlamında hangisi daha iyi bilmiyorum. Sizce hangisi?

M.A.R.S Online
WJ17LTJ.jpg

Microvolts
MicroVolts-2.jpg

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Microvolts ilk çıktığında bayağ bi oynamıştım, eğlenceliydi ama bu dediğim belki 2 belkide 3 yıl önce. Neler değişti bilmiyorum. Bana sorarsan microvolts :)

Madness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microvolts ilk çıktığında bayağ bi oynamıştım, eğlenceliydi ama bu dediğim belki 2 belkide 3 yıl önce. Neler değişti bilmiyorum. Bana sorarsan microvolts :)

Sağolun hocam... Microvolts'u pek oynama fırsatım olmadı da... Neden eğlenceli olduğunu düşünüyosunuz? Oynamış biri olarak sizin fikirleriniz önemli şu anda benim için...

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
İkisi hakkında da en ufak bir bilgim yok ama MARS daha iyi gibi.

KenseiTakezo

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Sağolun hocam... Microvolts'u pek oynama fırsatım olmadı da... Neden eğlenceli olduğunu düşünüyosunuz? Oynamış biri olarak sizin fikirleriniz önemli şu anda benim için...

Açıkcası ilk başlarda herkesden önce çözmüştüm oyunu, o yüzden bayağ keyifli gelmişti bana :D Silahlar falan farklıydı, mantıklı oynayan kazanıyordu. Hiç Pek oynama fırsatın olmadıysa dene bi, benim fikirlerimle karar verme. Zevk renk işi bu :)

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
M.A.R.S. oynamayı denedim ama 5-10 dakika sonra kapatıp kaldırdım. Diğerini denemedim ama yine de Microvolts diyorum :p

buskudar

Asistan
Reaksiyon puanı
75
M.A.R.S onlineyi çok oynadım ama ileride insanı sıkıyor ve bırakıyosun üstelik çocuk çok var adamı vurduğunda küfür yeme olasılığı yüksek ben bırakalı 1-2 ay oluyor.Diğerini bilmiyorum grafiği kötü oynamasanda çok bişey kaybetmezsin gibime geliyor :)

Madness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi hakkında da en ufak bir bilgim yok ama MARS daha iyi gibi.

Ne yalan söyleyim bana da öyle geliyor. Microvolts'u hem daha oynamadım hem de grafik anlamında MARS daha iyi sanki. Microvolts'a arkadaş ısrarı olmasa uğramam bile ama burdan çıkan karara göre yalan söylemek zorunda kalıcam sanki. :D

Açıkcası ilk başlarda herkesden önce çözmüştüm oyunu, o yüzden bayağ keyifli gelmişti bana :D Silahlar falan farklıydı, mantıklı oynayan kazanıyordu. Hiç Pek oynama fırsatın olmadıysa dene bi, benim fikirlerimle karar verme. Zevk renk işi bu :)

En kısa zamanda deniyorum... teşekkürler tekrardan.

M.A.R.S. oynamayı denedim ama 5-10 dakika sonra kapatıp kaldırdım. Diğerini denemedim ama yine de Microvolts diyorum :p

Hocam sizin de MARS'ı neden beğenmediğini öğrenmek isterdim açıkçası... olumlu ve olumsuz fikirler çok önemli şu anda benim için. :)

M.A.R.S onlineyi çok oynadım ama ileride insanı sıkıyor ve bırakıyosun üstelik çocuk çok var adamı vurduğunda küfür yeme olasılığı yüksek ben bırakalı 1-2 ay oluyor.Diğerini bilmiyorum grafiği kötü oynamasanda çok bişey kaybetmezsin gibime geliyor :)

MARS'ın yaş ortalaması düşük gibi evet ama yetişkinleri bulursak da çok zevkli oluyor. en azından şu ana kada ben öyle yaptım ve hiç sıkıntı yaşamadım. :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Şu chat kutusu gözüme takıldıktan sonra aman ne uğraşacağım falan demiştim sanırım :)

Annie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence mars online daha ön planda. modları ve oynanabilirliği daha kolay. üstleik grafikleride cocukca degıl

Fix or xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
M.a.r.s iyidir oynamisligim var asiru Zevk vermişti bana onerim mars

Fix or xxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan oynamiyorum bi zamanlardi id'mi hatirlarsam veriyim sana karakteri

Freddy3467

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karargah 3 takımına beklerim arkadaşlarım teşkilatı kurmakta fayda var :D

Libertatores

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence mars grafik olarakta, modlar bakımından da açık ara daha iyidir. Freddy3467 karargah mı kaldı yaa, geçenki turnuva maçında gördük 5 - 0 yenildi adamlar :D