Online oyun tavsiyesi ve tavsiye istekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gkersnn11

Üyecik
Mobil için Mobile Legends, Clash Royale, Rules of Survival; PC için Zula ,Pubg,Fortnite,Lol , Darkorbit, Transformice...;););)
 

kurtgear

Üyecik
ücretsiz tps ve p2w olmayan bir online odaklı oyun arıyorsan tamamen güncel ve ortalama her zaman 45 bin oyuncusu olan warframeyi önerebilirim
 

Agilus

Üyecik
Bundan 3-4 yıl öncesinde bu soru sorulmuş olsa muhtemelen Point Blank derdim.
Ancak rekabetçi sistemi geldikten sonra oyun bozuldu ve sürekli olarak aynı silahlara para kazanabilmek için yeni skinler getirerek kendi sonunu getirdi.
 

KimBuGamzeli

Profesör
Black Desert hile dolu ve aşırı derecede p2w olan bir oyun kesinlikle önermiyorum. Takılıp zaman geçirmek istiyorsanız orası ayrı alın oynayın tabi. Ben indirimlerden 10 TL'ye almıştım bir arkadaşım önermişti al beraber oynarız diye öyle de oldu beraber oynadık aslında oyun fena değil grafik konusunda eline su dökülmez ama hem optimizasyon sorunu var hem de dediğim gibi hile vardı ayrıca para yatırmanız lazım oyuna yoksa emek vererek gelişmeniz çok zor. Silahlara ve zırhlara artı basmak zaten kanser ediyor adamı. En son büyük bir güncelleme almıştı ve remastered yapmışlardı oyunu grafikleri daha da ağırlaştırıp bilgisayarların içinden geçiyorlardı :) Çok sağlam sistem istiyor zaten oyun. Benim R7 370 ekran kartım ağlıyordu resmen 1080p'de Medium'da anca oynuyordum. Steam'da yaklaşık 500 saatim var bu arada.

Edit: Oyun önerisi istiyorum arkadaşlar bir kaç seçenek yazarsanız sevinirim. Hem Black Desert tarzı istiyorum hemde Zula gibi. Yani FPS tarzı böyle silahlı çatışmalı hem de kılıçlı zırhlı falan itemli level kasmalı Black Desert tarzı oyun arıyorum. Var mı güzel önerileriniz? Arada sırada BF Bad Company multiplayer oynuyorum oda bir yerden sonra çok sıkıyor.
 

Baihu

Asistan
Ben Fortnite oynuyorum. Bir süre sonra sıkıyor; ama CS GO'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum.
 
Üst
stat counter