Online film tam ekran izlerken kitlenme...

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Selam arkadaşlar,2 haftadır ilginç bir sorunla uğraşıyorum,herhangi bir online film sitesinden film açıp tam ekran yaptığımda 2-3 dk sonra bilgisayar kitleniyor ve reset atmak zorunda kalıyorum,daha sonra işlemci termal macunu etkisini yitirmiş olabilir diye işlemci üzerindeki termal macunu yeniledim,ama sorun hala devam etmekte sadece windows üzerinde değil + Linux/Ubuntu üzerinde de oluyor.. Yardım edebilecek arkadaşlar ricam şu sorunu çözelim deli oldum...:(

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
pc ısısını degerlerini vs neyi varsa olan bi programdan screenshot alırsan yardımcı olabilrz sanırım

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
pc ısısını degerlerini vs neyi varsa olan bi programdan screenshot alırsan yardımcı olabilrz sanırım

1304.jpg

Buyrun hocam resim olarak ekledim,birde masaüstünde film açtıyorum tam ekran yaptığımda birşey olmuyor,ama online izlediğimde oluyor..

new_order

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Surdan vprime 1024m indirip advanced settingsten 4thread yapıp bi teste sokarmısın bide test %70lerdeyken ısı degerlerini gösterebilrmisin cunki bostayken sistem 50derece biraz fazla tarayıcı+film işlemci ısısını artıırıp donmalara sebep oluyo olabilr

http://www.hwbot.org/benchmark.do

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Böyle sorunlar ekran kartının güncel olmamasından dolayıda olabiliyor...

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Surdan vprime 1024m indirip advanced settingsten 4thread yapıp bi teste sokarmısın bide test %70lerdeyken ısı degerlerini gösterebilrmisin cunki bostayken sistem 50derece biraz fazla tarayıcı+film işlemci ısısını artıırıp donmalara sebep oluyo olabilr

http://www.hwbot.org/benchmark.do

Hocam Bu şekilde;

1002.bmp

Böyle sorunlar ekran kartının güncel olmamasından dolayıda olabiliyor...

Öneriniz için teşekkür ederim,şimdi güncelliyorum..

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar sorunu çözdüm,meğer işlemci üzerindeki fan sorunluymuş,gittim çin malı bir fan aldım ucuza şuan resimde görüldüğü gibi ısı değeri normal:)

246731adsiz.JPG

filmleri rahatlıkla izleye biliyorum boşta 24 falan gösteriyor isi değer..