Onlar Artık Moderatör!

Mai Nai

Guru
Onursal Üye
Yaklaşık bir ay önce şu başlıkta duyurmuş olduğumuz moderatör adayı arkadaşlar geçen deneme süresinde görevlerini layıkıyla yaparak moderatör olmaya hak kazanmışlardır.

Mod adaylarımızdan sadece BEFEGA arkadaşımız özel sebeplerden ötürü bir süre daha mod adayı olarak yoluna devam edecektir.
Kendisini en yakın zamanda aramızda görmek istediğimizi buradan belirtelim.

MuStAfAA, ozkanbey, deatmania, eSa, byunker, ALPARS™, muratveb ve skys ekibe tekrar hoş geldiniz arkadaşlar.
Başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun.

deatmania

Rektör
Bu ekipte olmak gerçekten güzel, bizi seçen, bana güvenip oy veren/vermeyen bütün yöneticilere teşekkürler.

ReDo

Rektör
Cümleten hayırlı olsun : )

Umarım görevinizi iyi yaparsınız ve bazı şeyleri görüp müdahale edip konu kirliliğine engel olursunuz.

Mod'luk "Söyle Rahatla"ya vs. Yerlere durum yazmak değildir,üyelere bir takım bilgi ve bir şeyler öğretmektir.

Teşekkürler.

M@STER

Profesör
Onursal Üye
Zorlu bir süreçten geçtik ama güzel oldu bu ekipte olmaktan gurur duyuyorum hepimizin hakkında hayırlısı olsun daha kat edecek çok yolumuz var herşey SDN için ;)

eSa

Dekan
Yasaklı
Shiftdelete.net 'e katkıda bulunmak, elini taşın altına koymak ve en önemlisi bunları can-ı gönülden yapmak. Böylesine güzel bir ortamda bu göreve layık görülmek. İşte bunlar paha biçilmez. Asıl görev şimdi başlıyor.

Silence

Dekan
Onursal Üye
O şimdi asker gibi olmuş başlık naim abi :D .

Hepsi mükemmel arkadaşlar çok tebrik ediyorum başarılarının devamını temenni ediyorum . :) .

Aramıza çok yakıştınız